EMBA Jamajka - programów EMBA Jamajka EMBA

EMBA Jamajka - programów EMBA Jamajka EMBA

EMBA

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

EMBA lub Executive Master in Business Administration jest specjalnie zaprojektowany program MBA, który kładzie szczególny nacisk na przywództwo i umiejętności menedżerskich dla studentów. Program studiów może trwać około trzech do czterech lat studiów do uzyskania.

 

 

Jamajka to wyspiarskie państwo położone na Morzu Karaibskim, obejmujący trzecią co do wielkości wyspa Wielkich Antyli.

EMBA Jamajka - Weź EMBA Jamajka. Wszystkie EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Wspólnota Wykonawczy Master Of Business Administration

University College Of The Caribbean
Stacjonarne lub online W niepełnym wymiarze czasu 20 - 24 miesięcy October 2017 Jamajka Kingston

Program skupia się na kwestiach w nowoczesnym środowisku globalnym, i kieruje uczestnikom skupić się na bieżących potrzeb biznesowych, jak również zapewnienie im teoretyczne podstawy do interpretacji kwestii zarządzania i koncepcji. [+]

UCC / Commonwealth wykonawczy Master of Business Administration Program koncentruje się na kwestiach w nowoczesnym środowisku globalnym, i kieruje uczestnikom skupić się na aktualnym potrzebom biznesu, a także zapewnienie im teoretyczne podstawy do interpretacji zagadnień zarządzania i koncepcji. Studenci nabywają także umiejętności techniczne i koncepcyjne w pracy z i odnoszące się do innych, komunikacja, zarządzanie zadaniami i rozwiązywania problemów, a zastosowanie technik numerycznych i statystycznych. Program dostarcza najnowsze koncepcje zarządzania i aplikacji biznesowych w zarówno w ramach naukowej i empirycznej, łącząc studia z teorii i ustawień biznesowych przypadków rzeczywistych.... [-]