MBASTUDIES

EMBA IIrlandia - programów EMBA IIrlandia EMBA

Irlandia wysoko ceni się na edukacji, i to jest oczywiste przez cenionych instytucji edukacyjnych i wydziału. Doprowadziło to do Irlandii bardzo popularne miejsce dla studentów szukających EMBA, jak również dla profesjonalistów, którzy chcą ich dalszej kariery zawodowej.


Studenci realizują EMBA Irlandii zyska solidne podstawy biznesowe i dowiedzieć się praktycznego stosowania biznesu i przywództwa teorii. Program nauczania dla EMBA Irlandia jest zwiększona dzięki wzajemnej interakcji i wymiany doświadczeń zawodowych, z naciskiem na temat przywództwa i zarządzania. Zajęć dla EMBA Irlandii będzie badać takie tematy jak zarządzanie operacjami, badań naukowych, zasobów ludzkich, finansów, ekonomii i marketingu. Absolwenci EMBA programów Irlandii często są w stanie ich dalszej kariery zawodowej do wyższej kadry zarządzającej i pozycji lidera executive.


Jeśli są Państwo zainteresowani w stopniu Irlandii EMBA, a następnie przejść przez opcje poniżej i wykonać kolejny krok w stronę celów zawodowych!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA (w niepełnym wymiarze godzin)

Trinity College Dublin – MBA programs
EMBA
Sie 2021
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Niezależnie od tego, czy chcesz szybko śledzić swoją obecną ścieżkę kariery, czy też obrócić się w zupełnie nowym kierunku, Trinity Executive MBA wyznacza drogę do nauki, któr ...

Czytaj więcej