W niepełnym wymiarze czasu EMBA IIrlandia - programów EMBA IIrlandia EMBA

W niepełnym wymiarze czasu EMBA IIrlandia - programów EMBA IIrlandia EMBA

MBA

Po uzyskaniu stopnia absolwent w biznesie i mają znaczne praktyczne doświadczenie, następnym krokiem jest Executive MBA (EMBA). Programy takie jak łączenie podstaw rachunkowości i finansów, marketingu z badań przywódczych, aby dostać się do stanowiska kierownicze i zarządzania na wysokim szczeblu.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Irlandia ostatnio wprowadził prawo, które nakazuje wszyscy uczniowie uczęszczający wykształcenie wyższe do ubiegania się o kredyty rządowe, aby umożliwić im w osiągnięciu ich wyższe akademickie marzeń. Pierwszy językiem urzędowym jest irlandzki, znany również jako gaelic irlandzki, ale English (drugi język urzędowy) jest coraz szerzej stosowane. Stolicy kraju jest Dublin. Irlandia słynie z okazji Dnia Świętego Patryka (17 marca) na całym świecie.

W niepełnym wymiarze czasu EMBA IIrlandia - Weź W niepełnym wymiarze czasu EMBA IIrlandia. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Trinity Executive MBA

Trinity College Dublin - Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2019 IIrlandia Dublin

The Trinity Executive MBA to dwuletni, w pełni zintegrowany program, który ma na celu podważyć twoje myślenie i zrealizować swój potencjał, dopasowując się do harmonogramu. [+]

Trinity Executive MBA

The Trinity Executive MBA to dwuletni, w pełni zintegrowany program, który ma na celu podważyć twoje myślenie i zrealizować swój potencjał, dopasowując się do harmonogramu.

Najważniejsze elementy programu

Moduł przywództwa i rozwoju zawodowego

Pogłęb swoją samoświadomość i rozciągnij się poza strefą komfortu, aby odkryć swoje wyjątkowe cechy przywódcze. W pełni wykwalifikowani trenerzy wydajności, warsztaty grupowe i testy psychometryczne to tylko niektóre ze sposobów, w jakie możemy pomóc Ci zrealizować Twój potencjał.

Projekty doradcze firmy

Uczenie się na żywo z prawdziwych firm jest kluczową częścią Trinity MBA. W całym programie będziesz współpracować bezpośrednio z menedżerami wyższego szczebla w firmach z różnych branż, rozwiązując prawdziwe strategiczne problemy biznesowe.... [-]


Executive MBA

UCD Michael Smurfit Graduate Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2019 IIrlandia Dublin

Jesteśmy wiodącym Irlandii szkoły biznesu oparte na badaniach i będzie doskonałym miejscem do skorzystania z badań prowadzimy tutaj. Nasz międzynarodowy wydział jest cennym zasobem, który oferuje wysokiej jakości nauczania i bogate doświadczenie biznesowe. [+]

Innowacyjne metody nauczania w małych grupach. Profesjonalne, bardzo zmotywowanych rówieśników. Kontakt z absolwentami i liderów korporacyjnych. Wysoko wyszkolony, międzynarodowego wydziału.

Cele Executive MBA

Wiedza Jesteśmy wiodącym Irlandii szkoły biznesu oparte na badaniach i będzie doskonałym miejscem do skorzystania z badań prowadzimy tutaj. Nasz międzynarodowy wydział jest cennym zasobem, który oferuje wysokiej jakości nauczania i bogate doświadczenie biznesowe.

Umiejętności menedżerskich Pomożemy Ci poprawić krytycznej analizy, rozwiązywania problemów oraz innych umiejętności praktyczne biznesowych i rozwijać swoje umiejętności "miękkie", takie jak umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, poprzez nauczanie i coaching.... [-]