W niepełnym wymiarze czasu EMBA IIrlandia - programów EMBA IIrlandia EMBA

W niepełnym wymiarze czasu EMBA IIrlandia - programów EMBA IIrlandia EMBA

MBA

Przeznaczone dla profesjonalistów, którzy mają już znaczące praktyczne wiedzy, podyplomowe Executive MBA (EMBA) stopień został zaprojektowany, aby dać studentom narzędzia niezbędne do rozwoju ich kariery. Możesz nawet pracować podczas studiów, ponieważ doświadczenie w świecie rzeczywistym wzbogaca środowisko nauki.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Irlandia ostatnio wprowadził prawo, które nakazuje wszyscy uczniowie uczęszczający wykształcenie wyższe do ubiegania się o kredyty rządowe, aby umożliwić im w osiągnięciu ich wyższe akademickie marzeń. Pierwszy językiem urzędowym jest irlandzki, znany również jako gaelic irlandzki, ale English (drugi język urzędowy) jest coraz szerzej stosowane. Stolicy kraju jest Dublin. Irlandia słynie z okazji Dnia Świętego Patryka (17 marca) na całym świecie.

W niepełnym wymiarze czasu EMBA IIrlandia - Weź W niepełnym wymiarze czasu EMBA IIrlandia. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Executive MBA

UCD Michael Smurfit Graduate Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2019 IIrlandia Dublin

Jesteśmy wiodącym Irlandii szkoły biznesu oparte na badaniach i będzie doskonałym miejscem do skorzystania z badań prowadzimy tutaj. Nasz międzynarodowy wydział jest cennym zasobem, który oferuje wysokiej jakości nauczania i bogate doświadczenie biznesowe. [+]

Innowacyjne metody nauczania w małych grupach. Profesjonalne, bardzo zmotywowanych rówieśników. Kontakt z absolwentami i liderów korporacyjnych. Wysoko wyszkolony, międzynarodowego wydziału.

Cele Executive MBA

Wiedza Jesteśmy wiodącym Irlandii szkoły biznesu oparte na badaniach i będzie doskonałym miejscem do skorzystania z badań prowadzimy tutaj. Nasz międzynarodowy wydział jest cennym zasobem, który oferuje wysokiej jakości nauczania i bogate doświadczenie biznesowe.

Umiejętności menedżerskich Pomożemy Ci poprawić krytycznej analizy, rozwiązywania problemów oraz innych umiejętności praktyczne biznesowych i rozwijać swoje umiejętności "miękkie", takie jak umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, poprzez nauczanie i coaching.... [-]


Trinity Executive MBA

Trinity College Dublin - Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2019 IIrlandia Dublin

The Trinity Executive MBA to dwuletni, w pełni zintegrowany program, który ma na celu podważyć twoje myślenie i zrealizować swój potencjał, dopasowując się do harmonogramu. [+]

Trinity Executive MBA

The Trinity Executive MBA to dwuletni, w pełni zintegrowany program, który ma na celu podważyć twoje myślenie i zrealizować swój potencjał, dopasowując się do harmonogramu.

Najważniejsze elementy programu

Moduł przywództwa i rozwoju zawodowego

Pogłęb swoją samoświadomość i rozciągnij się poza strefą komfortu, aby odkryć swoje wyjątkowe cechy przywódcze. W pełni wykwalifikowani trenerzy wydajności, warsztaty grupowe i testy psychometryczne to tylko niektóre ze sposobów, w jakie możemy pomóc Ci zrealizować Twój potencjał.

Projekty doradcze firmy

Uczenie się na żywo z prawdziwych firm jest kluczową częścią Trinity MBA. W całym programie będziesz współpracować bezpośrednio z menedżerami wyższego szczebla w firmach z różnych branż, rozwiązując prawdziwe strategiczne problemy biznesowe.... [-]