EMBA IIrlandia - programów EMBA IIrlandia EMBA

EMBA IIrlandia - programów EMBA IIrlandia EMBA

MBA

Irlandia wysoko ceni się na edukacji, i to jest oczywiste przez cenionych instytucji edukacyjnych i wydziału. Doprowadziło to do Irlandii bardzo popularne miejsce dla studentów szukających EMBA, jak również dla profesjonalistów, którzy chcą ich dalszej kariery zawodowej.


Studenci realizują EMBA Irlandii zyska solidne podstawy biznesowe i dowiedzieć się praktycznego stosowania biznesu i przywództwa teorii. Program nauczania dla EMBA Irlandia jest zwiększona dzięki wzajemnej interakcji i wymiany doświadczeń zawodowych, z naciskiem na temat przywództwa i zarządzania. Zajęć dla EMBA Irlandii będzie badać takie tematy jak zarządzanie operacjami, badań naukowych, zasobów ludzkich, finansów, ekonomii i marketingu. Absolwenci EMBA programów Irlandii często są w stanie ich dalszej kariery zawodowej do wyższej kadry zarządzającej i pozycji lidera executive.


Jeśli są Państwo zainteresowani w stopniu Irlandii EMBA, a następnie przejść przez opcje poniżej i wykonać kolejny krok w stronę celów zawodowych!

Czytaj więcej

Trinity Executive MBA

Trinity College Dublin - Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2019 IIrlandia Dublin

The Trinity Executive MBA to dwuletni, w pełni zintegrowany program, który ma na celu podważyć twoje myślenie i zrealizować swój potencjał, dopasowując się do harmonogramu. [+]

Trinity Executive MBA

The Trinity Executive MBA to dwuletni, w pełni zintegrowany program, który ma na celu podważyć twoje myślenie i zrealizować swój potencjał, dopasowując się do harmonogramu.

Najważniejsze elementy programu

Moduł przywództwa i rozwoju zawodowego

Pogłęb swoją samoświadomość i rozciągnij się poza strefą komfortu, aby odkryć swoje wyjątkowe cechy przywódcze. W pełni wykwalifikowani trenerzy wydajności, warsztaty grupowe i testy psychometryczne to tylko niektóre ze sposobów, w jakie możemy pomóc Ci zrealizować Twój potencjał.

Projekty doradcze firmy

Uczenie się na żywo z prawdziwych firm jest kluczową częścią Trinity MBA. W całym programie będziesz współpracować bezpośrednio z menedżerami wyższego szczebla w firmach z różnych branż, rozwiązując prawdziwe strategiczne problemy biznesowe.... [-]


Executive MBA

UCD Michael Smurfit Graduate Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2019 IIrlandia Dublin

Jesteśmy wiodącym Irlandii szkoły biznesu oparte na badaniach i będzie doskonałym miejscem do skorzystania z badań prowadzimy tutaj. Nasz międzynarodowy wydział jest cennym zasobem, który oferuje wysokiej jakości nauczania i bogate doświadczenie biznesowe. [+]

Innowacyjne metody nauczania w małych grupach. Profesjonalne, bardzo zmotywowanych rówieśników. Kontakt z absolwentami i liderów korporacyjnych. Wysoko wyszkolony, międzynarodowego wydziału.

Cele Executive MBA

Wiedza Jesteśmy wiodącym Irlandii szkoły biznesu oparte na badaniach i będzie doskonałym miejscem do skorzystania z badań prowadzimy tutaj. Nasz międzynarodowy wydział jest cennym zasobem, który oferuje wysokiej jakości nauczania i bogate doświadczenie biznesowe.

Umiejętności menedżerskich Pomożemy Ci poprawić krytycznej analizy, rozwiązywania problemów oraz innych umiejętności praktyczne biznesowych i rozwijać swoje umiejętności "miękkie", takie jak umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, poprzez nauczanie i coaching.... [-]