Filter
EMBA
IIrlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA IIrlandia - programów EMBA IIrlandia EMBA

Irlandia wysoko ceni się na edukacji, i to jest oczywiste przez cenionych instytucji edukacyjnych i wydziału. Doprowadziło to do Irlandii bardzo popularne miejsce dla studentów szukających EMBA, jak również dla profesjonalistów, którzy chcą ich dalszej kariery zawodowej.


Studenci realizują EMBA Irlandii zyska solidne podstawy biznesowe i dowiedzieć się praktycznego stosowania biznesu i przywództwa teorii. Program nauczania dla EMBA Irlandia jest zwiększona dzięki wzajemnej interakcji i wymiany doświadczeń zawodowych, z naciskiem na temat przywództwa i zarządzania. Zajęć dla EMBA Irlandii będzie badać takie tematy jak zarządzanie operacjami, badań naukowych, zasobów ludzkich, finansów, ekonomii i marketingu. Absolwenci EMBA programów Irlandii często są w stanie ich dalszej kariery zawodowej do wyższej kadry zarządzającej i pozycji lidera executive.


Jeśli są Państwo zainteresowani w stopniu Irlandii EMBA, a następnie przejść przez opcje poniżej i wykonać kolejny krok w stronę celów zawodowych!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Trinity College Dublin - Business School

The Trinity Executive MBA to dwuletni, w pełni zintegrowany program, który ma na celu podważyć twoje myślenie i zrealizować swój potencjał, dopasowując się do harmonogram ... [+]

Trinity Executive MBA

The Trinity Executive MBA to dwuletni, w pełni zintegrowany program, który ma na celu podważyć twoje myślenie i zrealizować swój potencjał, dopasowując się do harmonogramu.

Najważniejsze elementy programu

Moduł przywództwa i rozwoju zawodowego

Pogłęb swoją samoświadomość i rozciągnij się poza strefą komfortu, aby odkryć swoje wyjątkowe cechy przywódcze. W pełni wykwalifikowani trenerzy wydajności, warsztaty grupowe i testy psychometryczne to tylko niektóre ze sposobów, w jakie możemy pomóc Ci zrealizować Twój potencjał.

Projekty doradcze firmy

Uczenie się na żywo z prawdziwych firm jest kluczową częścią Trinity MBA. W całym programie będziesz współpracować bezpośrednio z menedżerami wyższego szczebla w firmach z różnych branż, rozwiązując prawdziwe strategiczne problemy biznesowe.... [-]

IIrlandia Dublin
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku