Filter
EMBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy International Business Administration, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Uzyskanie tytułu Master of Business Administration może być decyzją zmieniającą karierę. Jest to odpowiedni poziom na dzień dzisiejszy i jest w stanie otworzyć możliwości rozwoju kariery, które oferuje niewiele innych poświadczeń. Niezależnie od tego, czy jest to środowisko akademickie, czy korporacyjne, posiadanie MBA pokazuje potencjalnym pracodawcom, że jesteś ekspertem w danej dziedzinie.

Co to jest MBA w International Business Administration? To dyplom ukończenia studiów, który może przygotować studentów do odniesienia sukcesu jako globalni profesjonaliści. Większość programów oferuje uczniom możliwość uczenia się nowych języków i kultur i jest dobrze zorientowana we wszystkich aspektach kupowania i sprzedawania na całym świecie. Studenci mogą przygotować się do globalnego rynku, łącząc tradycyjne kursy biznesowe z perspektywą międzykulturową. Absolwenci są zazwyczaj przygotowani do pracy w środowisku globalnym i do obsługi wielu kultur w swoich lokalnych społecznościach.

Absolwenci z MBA w International Business Administration są zazwyczaj przygotowani do podjęcia globalnej gospodarki. Techniki przywództwa, umiejętności językowe i zdobyte umiejętności interpersonalne mogą pomóc przenieść uczniów na globalne stanowiska kierownicze i wspierać także osobiste dążenia.

Koszt uzyskania MBA będzie różny w zależności od instytucji, a także od czasu trwania programu. Zainteresowani studenci powinni rozważyć wszystkie instytucje oferujące takie programy wbrew ich potrzebom, aby znaleźć program, który najbardziej im odpowiada.

MBA w International Business Administration może przygotować swoich absolwentów na kierownicze stanowiska kierownicze w otoczeniu biznesowym, w których umiejętność pracy w różnych kulturach ma kluczowe znaczenie. W szczególności, absolwenci mogą wypełniać role pełniące funkcję menedżerów produktu, dyrektorów sprzedaży, menedżerów rozwoju biznesu, konsultantów zarządzania i menedżerów łańcucha dostaw. Niektórzy studenci decydują się na zajmowanie stanowisk dydaktycznych, podczas gdy inni mogą decydować o założeniu własnej firmy.

Wiele uniwersytetów na całym świecie oferuje MBA w programach International Business Administration. Przyszli studenci mogą brać udział w zajęciach stacjonarnych lub niestacjonarnych i mogą wybierać między opcjami osobiście lub online lub kombinacją obu. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z International Business Administration

Bologna Business School

Międzynarodowy Executive MBA jest skierowany do menedżerów, specjalistów i konsultantów, którzy chcą kierować firmami w procesie transformacji cyfrowej i rozwoju międzyna ... [+]

Kluczowe faktyFormat: niepełny etat, długi weekendJęzyk: angielskiCzas trwania: 15 miesięcyŚredni wiek: 35Uczestnicy: 25Przegląd

Międzynarodowy Executive MBA jest skierowany do menedżerów, specjalistów i konsultantów, którzy chcą kierować firmami w procesie transformacji cyfrowej i rozwoju międzynarodowego , świadomi, że te wyzwania będą determinować ich przewagę konkurencyjną w najbliższej przyszłości. Mistrz wprowadza innowacje cyfrowe w centrum decyzji biznesowych i tworzenia wartości dla marek, usług i konsumentów, rozwija holistyczne podejście do wiedzy, ustawiając umiejętności cyfrowe wolne od wyłącznie technicznych i specjalistycznych tablic dyskusyjnych i zamiast tego odnosząc je do całej organizacji .... [-]

Włochy Bologna
Styczeń 2020
Zaoczne
15 miesięcy
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Global Executive MBA to zorientowany na międzynarodowy i najnowocześniejszy program MBA zapewniający unikalną wizję globalną 360 ° z eksperckim wglądem w najlepsze prakty ... [+]

W niepełnym wymiarze czasu Global Executive MBA jest oferowany wspólnie przez WU Executive Academy , Vienna University of Economics and Business oraz Carlson School of Management, University of Minnesota.

2 stopnie MBA, 1 program

Executive MBA rozpoczyna się co roku wiosną. Uczestnicy programu otrzymują dwa dyplomy MBA, amerykański i europejski. Program należy do elitarnego grona programów MBA posiadających akredytację potrójnej korony (AACSB, EQUIS i AMBA), znajduje się w czołówce międzynarodowych rankingów i jest nauczany w języku angielskim.

WU Executive MBA koncentruje się na ogólnych kwestiach zarządzania i przywództwa. Nacisk kładzie się na wpływ globalizacji, rozwój odpowiednich strategii korporacyjnych, zarządzanie procesami zmian oraz nabywanie umiejętności solidnego zarządzania finansami.... [-]

Austria Launceston
Kwiecień 2020
Zaoczne
16 miesięcy
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku