EMBA Indonezja - programów EMBA Indonezja EMBA

EMBA Indonezja - programów EMBA Indonezja EMBA

MBA

EMBA Program Indonezja zapewni edukacji z perspektywy międzynarodowej w cenionych instytucji edukacyjnych i z wysokiej jakości wydziału. Indonezja stanowi ekscytującą miejsce dla uczenia się kultury i intelektu.


EMBA Indonezja jest zaprojektowany dla profesjonalistów, obecnie pracuje jako przedsiębiorców. EMBA studentów Indonezja zachęcani są do ich on-the-job wiedzy do środowiska uczenia się poprzez interaktywny zajęć i pracy w grupie. Poprzez kursy, które koncentrują się na rachunkowości, ekonomii, marketingu i technologii informacyjnych, studenci zdobędą solidne zrozumienie zasad prowadzenia działalności gospodarczej, koncentrując się na temat przywództwa i zarządzania. Absolwenci EMBA Indonezji często są w stanie ich dalszej kariery zawodowej do górnego poziomu zarządzania i pozycji lidera na kierowniczych w międzynarodowych korporacji i przedsiębiorstw.


Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująca, a następnie spójrz przez EMBA programów Indonezja poniżej i znajdź stopnia czeka na Ciebie!              

Czytaj więcej

Wykonawczy Master Of Business Administration

IPMI International Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Indonezja Jakarta

Jest to program, rdzeń IPMI Business School. Program, z ciągłego doskonalenia, działa już od dwudziestu lat i przedstawiła szereg profesjonalnych menedżerów i liderów. [+]

. Jest to program rdzeń IPMI Business School. Program, z ciągłego doskonalenia, działa już od dwudziestu lat i przedstawiła szereg profesjonalnych menedżerów i liderów. Główne cechy programu to: Harvard Business School metody studium przypadku Program Business School IPMI został szybko przyzwyczaili się do zmian pojęć i praktyk w biznesie. Podobnie jak Harvard Business School, IPMI Business School jest przede wszystkim studium przypadku szkoły biznesu ze studiami przypadków z Harvardu, INSEAD i IPMI Biznesu samej School. Wykorzystanie przypadkach lub stosunek przypadkach i koncepcyjnych różni się w zależności od przedmiotów i programów kursów. Master of Business Administration (MBA) programu oddaje zawiłości i niejasności związane w świecie rzeczywistym podejmowaniu decyzji i realizacji w klasie poprzez studia przypadków, a nie tylko za pośrednictwem wykładów. Klasa dyskusja rzeczywistym sytuacjach biznesowych życia prowadzi uczniów do identyfikacji problemów z różnych perspektyw i dać dobrze zaokrąglone perspektywy. Podobnie, pozwala uczniom rozwijać silne analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Ponadto, również zapewnia studentom z obowiązującymi umiejętności, aby zrozumieć dynamikę firmy. Angielski Dostawa Zajęcia w szkole są IPMI firm w języku angielskim, który zapewnia studentom z odpowiednimi umiejętnościami i wspierania zaufania w międzynarodowym środowisku biznesowym. Doskonały program nauczania Program Business School IPMI został szybko przyzwyczaili się do zmian pojęć i praktyk w biznesie. Podobnie jak Harvard Business School, IPMI Business School jest szkołą biznesu przede wszystkim przypadek badania przy użyciu studiów przypadku Harvard, INSEAD i IPMI Biznesu samej szkoły. Nauka w grupach Nauka w Studium grup jest również częścią programu nauczania. Pomysły i doświadczenia będą wymieniane i podzielił... [-]