MBASTUDIES.PL

EMBA Hongkong - programów EMBA Hongkong EMBA

Zarabiaj światowej klasy Executive MBA stopnia z Hong Kong programu EMBA, formowane w celu spełnienia harmonogramu kadry kierowniczej. EMBA Hong Kong stawia profesjonalnie napędzany studentów w sercu dynamicznie rozwijającą się globalną regionie handlowych. Specjaliści chcą wcześniej kariery z EMBA Hongkongu będzie studiować równolegle z kolegów po fachu z całego świata, tworząc unikalną sieć dla przyszłego rozwoju współpracy i osobistego.

Kandydaci na EMBA Hong Kong oferuje wyjątkowej równowagi pomiędzy centrum światowej uwagi i doświadczenia lokalne, tworząc okazję do kadry zarządzającej i menedżerów być narażone na szybki rozwój gospodarczy w Chinach i dynamiczny wpływ na przyszłość globalnego biznesu. Hong Kong, jako centralny hub chiński, stanowiska studentów EMBA ośrodka edukacji wykonawczej jakości.

EMBA Hong Kong programu stara się zapewnić dedykowane menedżerów z umiejętności i zastosowanie wiedzy na temat nowoczesnych teorii i praktyki zarządzania oraz ułatwienia metody rozwiązywania problemów i głównych strategicznych przygotować się do nieuniknionych wyzwań żywe i ciągle zmieniającym się otoczeniu biznesowym Chinach i na świecie.

Jeśli szukasz Hong Kong EMBA stopnia, to jesteś we właściwym miejscu! Przewijanie opcji poniżej!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA w Henley elastyczne w Azji

Henley Business School Asia
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong

Elastyczne Executive MBA w Henley jest 2-letni program w niepełnym wymiarze czasu przeznaczony dla doświadczonych menedżerów i zapracowanych menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie zarządzania międzynarodowego.

Elastyczne Executive MBA w Henley w Azji

Henley Business School Asia
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hongkong Hong Kong

Program łączy w sobie mieszankę indywidualnej i grupowej nauki, online twarzą w twarz warsztatach. Ten innowacyjny i bardzo istotne MBA kwalifikacje jest dla doświadczonych menedżerów, którzy chcą kontynuować pracę na pełny etat podczas studiów w niepełnym wymiarze godzin.