MBASTUDIES.PL

Zaoczne EMBA Tilburg - programów EMBA Tilburg EMBA , Tilburg

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Master of Business Administration (MBA) jest prezentowany absolwentów po ukończeniu dwóch lat od zaawansowanych i specjalistycznych badań obejmujących takie tematy jak biznes, zarządzanie, finanse i rachunkowość. Zarabianie MBA może dać absolwentom przewagę konkurencyjną w stosunku do innych kandydatów do pracy w agresywnym rynku pracy.

 

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Piękne miasto Tilburg jest znany jako doskonałe miejsce wypoczynku. Jednak nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że to miejsce ma kilka dobrych instytucji edukacyjnych, takich jak Uniwersytet w Tilburgu - Wyższa Szkoła Ekonomii i Zarządzania. Te uczelnie są znane na jakość kształcenia i mają dobre wydziały studiów ekonomicznych.

Zaoczne EMBA Tilburg - Weź EMBA Tilburg. Wszystkie EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA w niepełnym wymiarze godzin

TIAS School for Business and Society
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Tilburg Utrecht + 1 więcej

W niepełnym wymiarze czasu Executive MBA 'poświadczenie jednej z najbardziej szanowanych szkół biznesu w Europie. Oferuje natychmiastowe korzyści zarówno uczestnikom, jak i firmom: zwiększona wiedza, sieci i umiejętności osobiste.