MBASTUDIES.PL

EMBA Zaragoza - programów EMBA Zaragoza EMBA, Zaragoza

Programy EMBA stopnia są elastyczne i przystępne opcje edukacji w pełnym wymiarze czasu pracy specjalistów. W dzisiejszym rynku pracy s, to ' s nie jest łatwo znaleźć przewagę konkurencyjną. Zarówno pracujących i bezrobotnych ludzi patrzy na EMBA.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Zaragoza Miasto znajduje się w samym brzegiem rzeki Ebro w Saragossie prowincji, w Hiszpanii. Jest domem jednego z najstarszych miast w Hiszpanii, Uniwersytet w Saragossie.

EMBA Zaragoza - Weź EMBA Zaragoza. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive Master in Business Administration

ESIC Business & Marketing School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Barcelona Valencia Seville Zaragoza Marbella Pamplona Bilbao Granada + 8 więcej

Master in Business Administration (EMBA) reaguje na wzrost poziomu popytu, menedżerów i przedsiębiorców w ich dzień.

Executive MBA

CESTE Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Zaragoza

Executive MBA to Master's in Business Administration skierowany do profesjonalistów, biznesmenów i kadry kierowniczej z dużym doświadczeniem zawodowym. Oprócz zapewnienia globalnej wizji świata biznesu i zachęcania do wymiany doświadczeń z profesorami (znanymi specjalistami w swoich dziedzinach) i innymi studentami, nasz program ma szczególnie wyróżniającą cechę wspierania dydaktycznego, śmiałego i praktycznego ludzkiego doświadczenia.