Programy Healthcare Management, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Programy Healthcare Management, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Stopień Executive Business Administration jest rodzajem zaawansowanego planu studiów przeznaczonego dla studentów zainteresowanych nauką i pracą w tym samym czasie. Ta opcja edukacyjna może być świetnym sposobem dla uczonych, aby zwiększyć doświadczenie i zdobyć krytyczną wiedzę w dziedzinie biznesu.

Co to jest EMBA w zarządzaniu opieką zdrowotną? Zarządzanie opieką zdrowotną to nauka o nadzorze i zarządzaniu systemami związanymi ze zdrowiem, w tym szpitalami, laboratoriami medycznymi, klinikami, domami opieki i innymi podobnymi strukturami. Ten program studiów jest specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować studentom narzędzia zarządzania, techniki komunikacji i umiejętności biznesowych wymaganych do skutecznego działania, budżetu i świadczenia usług związanych z opieką zdrowotną. Zajęcia w tego typu programach mogą obejmować zachowania organizacyjne, przywództwo, etykę biznesową, marketing opieki zdrowotnej, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie finansami i inne.

Naukowcy zajmujący się zarządzaniem opieką zdrowotną mogą zdobyć wiele użytecznych umiejętności, które mogą okazać się korzystne dla różnych branż. Wielu pracodawców uważa, że ​​uczniowie mają silne umiejętności komunikacyjne, umiejętności rozwiązywania problemów i analityczny sens.

Koszt uzyskania EMBA może się różnić w zależności od długości programu i lokalizacji uniwersytetu, który go oferuje. W niektórych przypadkach pracodawca studenta może zwrócić koszty tego dyplomu. Zainteresowane osoby powinny porozmawiać z przełożonymi i biurami przyjęć do szkół, aby uzyskać więcej informacji.

Pozycje w zarządzaniu opieką zdrowotną mogą być wysoce lukratywne i satysfakcjonujące, a absolwent może realizować wiele różnych stanowisk. Student może rozważyć pracę jako administrator szpitala odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie szpitala. Wspólne obowiązki w zakresie stanowiska obejmują kompleksowe budżetowanie, zatrudnianie i zgodność z prawem. Inne potencjalne stanowiska obejmują analityka ds. Zarządzania przychodami, kierownika zaopatrzenia, analityka ds. Polityki zdrowotnej, kierownika ds. Informacji na temat zdrowia i wiele innych.

Uniwersytety na całym świecie oferują stopnie EMBA w zarządzaniu opieką zdrowotną. Charakter tych stopni często umożliwia uczniom naukę w pobliżu domu. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Executive Mba Healthcare

Nottingham University Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Nottingham

Przygotowując się do wyzwań związanych z organizowaniem i zarządzaniem złożonymi usługami medycznymi, nasz Executive MBA Healthcare został mianowany przez Akademię Przywództwa NHS. [+]

Przegląd

Przygotowując się do wyzwań związanych z organizowaniem i zarządzaniem złożonymi usługami medycznymi, nasz Executive MBA Healthcare został mianowany przez Akademię Przywództwa NHS.

Miejsce 21 na świecie, 2 miejsce w Wielkiej Brytanii i 1 po wzroście wynagrodzenia po ukończeniu studiów w ostatnim Economist Executive MBA, można studiować w niepełnym wymiarze przez ponad 2-4 lata.

Zaprojektowany dla tych, którzy chcą nadal koncentrować się na sektorze opieki zdrowotnej, a jednocześnie otrzymują szerokie wykształcenie MBA, rozwija kompetencje do generowania wartości, poprawy efektywności organizacyjnej i zwiększa zdolność do współpracy z innymi, aby osiągnąć sukces.... [-]


Międzynarodowa Kadra Kierownicza - Zarządzanie Opieką Zdrowotną

SMBS - University of Salzburg Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat October 2018 Austria Salzburg

Międzynarodowy Executive MBA - program opieki zdrowotnej Management odbywa się w trzech międzynarodowych miejscach: Salzburg, Marburg, Brüssel, Waszyngton i Toronto. Te unikalne lokalizacje oferują dużą infrastrukturę z nowoczesnymi salami szkolnymi. [+]

International Executive MBA - zarządzanie opieką zdrowotną

Szkolenie z zarządem dla kadry kierowniczej w sektorze opieki zdrowotnej

Ten program studiów ma na celu naukę szkoleniową w dziedzinie opieki zdrowotnej na poziomie akademickim. Obejmuje to niezbędne zrozumienie rynku opieki zdrowotnej, umiejętności analitycznych, kompetencji społecznych, kontroli, marketingu, strategicznego i operacyjnego zarządzania opieką zdrowotną, porównań systemów w sektorze opieki zdrowotnej i dalszych tematów.

Ważnym celem programu studiów MBA jest poprawa kompetencji kierowniczych członków personelu kierowniczego publicznych i prywatnych instytucji opieki zdrowotnej oraz przemysłu farmaceutycznego i medycznego. Ma także na celu wsparcie najwyŜszych kadry kierowniczej w ich rolach decyzyjnych.... [-]


Wykonawczy Mba W Zarządzaniu Opieką Zdrowotną

Oakland University School of Business Administration
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 21 miesięcy February 2018 Stany Zjednoczone Rochester

Zaprojektowany, aby zapewnić pracownikom służby zdrowia zrozumienie koncepcji zarządzania i umiejętności, które pomogą im skutecznie zarządzać w branży opieki zdrowotnej [+]

Executive MBA w Zarządzaniu Służbą Zdrowia Executive MBA w zakresie zarządzania opieką zdrowotną (EMBA-HCM) ma na celu zapewnienie pracownikom służby zdrowia zrozumienia koncepcji zarządzania i umiejętności, które pomogą im skutecznie zarządzać w branży opieki zdrowotnej. Program skierowany jest do lekarzy i administratorów opieki zdrowotnej z doświadczeniem co najmniej pięciu lat, którzy pragną uzyskać silne zrozumienie zarządzania operacyjnego i strategicznego w sektorze opieki zdrowotnej. Alternatywy kursów fakultatywnych - Ocena wyników w opiece zdrowotnej - Nowe przedsięwzięcia w opiece zdrowotnej - Planowanie i ocena obiektów - Zarządzanie projektami w opiece zdrowotnej - Zarządzanie technologią w opiece zdrowotnej - Magazyn danych w opiece zdrowotnej - Marketing medyczny i zadowolenie konsumentów - Nowa Służba Zdrowia Svcs. Rozwój - Szpital Finanse i Zarządzane Opieki - fuzje i przejęcia w HC - Prognozowanie w opiece zdrowotnej - Zapewnienie Jakości w Opiece Zdrowotnej - Zarządzanie kosztami w opiece zdrowotnej - Polityka rządu w opiece zdrowotnej - Międzynarodowe porównania w opiece zdrowotnej - Zarządzanie różnorodnością kulturową - Administracja Szpitala - przekształcenie organizacji opieki zdrowotnej - Umowy i negocjacje w zakresie opieki zdrowotnej ... [-]