MBASTUDIES.PL

EMBA Guatemala City - programów EMBA Guatemala City EMBA, Guatemala City

Executive MBA Program jest globalny program zarządzania zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów w połowie kariery.Rozwija skutecznych menedżerów na dziś 's dynamicznej organizacji globalnej

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Istnieje kilka prywatnych uczelni, które można znaleźć w całej Gwatemali. Mimo to, nadal ma jedne z najniższych poziomów umiejętności w całej Ameryce Środkowej. Ci, którzy chcą studiować w tym kraju mogą zapłacić wyższe czesne powodu sprywatyzowanych systemów szkolnych.

Guatemala City jest największym w Gwatemali liczące ponad milion mieszkańców. Jest to stolica kraju i stanowi podstawę ekonomiczną w kraju ze wszystkimi udogodnieniami w jej granicach. Posiada liczne instytucje szkolnictwa wyższego w wysokości do dziesięciu.

EMBA Guatemala City - Weź EMBA Guatemala City. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Europejski MBA Executive Officer

ADEN campus Guatemala
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne September 2019 Gwatemala Guatemala City

Koncentruje się ona na uczestnika i dostosowane do ich interwencji może wzbogacić proces uczenia się. Jest wybitnie aktywnego i zaangażowanego. Rozwija studia przypadków, warsztaty i ćwiczenia. Dyktando Mistrz ma, a nie tylko przekazywanie wiedzy, promowanie umiejętności koncepcyjnych i analitycznych niezbędnych do prowadzenia, podejmować decyzje i doprowadzić je do skutku z narzędziami i najnowszej wiedzy.

Elastyczne Executive MBA

ADEN campus Guatemala
Stacjonarne Zaoczne September 2019 Gwatemala Guatemala City

Głównym czynnikiem w procesie nauczania-uczenia się nadrzędnym jest podany kontekst, w którym uczeń jest stale kwestionowane, zmotywowani i towarzyszy stałej interakcji ze specjalistami odpowiedzialnymi za każdym temacie w wirtualnej społeczności.