Filter
EMBA
Grecja Thessaloniki Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Thessaloniki - programów EMBA Thessaloniki EMBA, Thessaloniki

Programy EMBA stopnia są elastyczne i przystępne opcje edukacji w pełnym wymiarze czasu pracy specjalistów. W dzisiejszym rynku pracy s, to ' s nie jest łatwo znaleźć przewagę konkurencyjną. Zarówno pracujących i bezrobotnych ludzi patrzy na EMBA.

Master of Business Administration (MBA) jest stopnia absolwent, który trwa około dwóch lat studiów otrzymać. Osoby, które zarabiają Zysk ten stopień ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, a może być w stanie szybko znaleźć pracę ze względu na ich lepsze biegłości.

 

Grecja, oficjalnie Republika Grecka lub Hellas jak nazywa się od czasów starożytnych, to kraj w południowo-wschodniej Europie. Według spisu ludności z roku 2011, ludność Grecja 's wynosi około 11 mln.

Miasto Saloniki to drugie co do wielkości w kraju i do domu więcej niż 790.000 mieszkańców. Jest to jeden z najważniejszych greckich ośrodków handlowych i odgrywa istotną rolę w ogólnej gospodarki. Odbywają się największą w kraju uczelni wśród innych instytucji.

EMBA Thessaloniki - Weź EMBA Thessaloniki. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

DEI College

Executive MBA w Szkole Biznesu Northampton jest starannie zaprojektowany, aby zaoferować dogłębnej wiedzy na wszystkich krytycznych obszarach biznesowych i okolicznościow ... [+]

Opis

Executive MBA w Szkole Biznesu Northampton jest starannie zaprojektowany, aby zaoferować dogłębnej wiedzy na wszystkich krytycznych obszarach biznesowych i okolicznościowych. Aby odnieść sukces w biznesie, można wymagać więcej niż tylko umiejętności biznesowych. Master of Business Administration wykonawczy jest uznanym na całym świecie kwalifikacje podyplomowe dla ambitnych, zmotywowanych absolwentów.

Ten wyjątkowy Executive MBA będzie pasować do tych, które są aspirujących profesjonalistów bez wcześniejszego doświadczenia biznesowego lub zarządzającego, ale mają wyraźne zainteresowanie i pasję dla biznesu, przedsiębiorstw i przedsiębiorczości.

... [-]
Grecja Thessaloniki
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

IHU Executive MBA to najwyższej jakości 24-miesięczny program nauczany przez dłuższy weekend raz w miesiącu i rozpoczyna się w styczniu. W sumie jest szesnaście weekendów ... [+]

IHU Executive MBA to 24-miesięczny program nauczany przez długi weekend (w tym piątek) raz w miesiącu i rozpoczyna się w styczniu. W sumie jest szesnaście weekendów zajęć.

Nasz program przeznaczony jest dla zapracowanych profesjonalistów, aby rozwijać swoją karierę bez utraty tempa. Elastyczny harmonogram nauczania ma na celu umożliwienie uczniom z różnych środowisk uczęszczanie na zajęcia. Ponadto stosuje się różne metody nauczania, aby ułatwić uczenie się, takie jak warsztaty, sesje rozwoju umiejętności miękkich i seminaria integracyjne.

Nauczanie odbywa się na terenie kampusu, w Salonikach.

Następne spożycie: Wnioski są przyjmowane do momentu wypełnienia oferowanych miejsc.... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku