Filter
EMBA
Grecja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Grecja - programów EMBA Grecja EMBA

Grecja jest krajem o bogatej historii i teraz jest starożytny i nowoczesny zarazem. EMBA w Grecji jest przekazanie studentom wysokiej jakości kształcenia w tym samym kulturowo i intelektualnie stymulujące środowisko, które doprowadziły do ​​prac niektórych historii największych filozofów.


EMBA w Grecji jest ułatwione poprzez rygorystyczne kursów, seminariów i warsztatów. Programy przeznaczone są dla obecnych specjalistów pracujących dąży do realizacji swoich karier na wyższych poziomach, takich jak kadry zarządzającej. Studenci EMBA Grecja wyposażone są w solidne podstawy biznesu poprzez zajęć na tematy z zakresu ekonomii, finansów, marketingu, technologii informatycznych i księgowych. EMBA programów Grecja uzupełniane są na praktyce zawodowej, że studenci mogą wnieść do środowiska uczenia się.


EMBA programów Grecji są tak zaprojektowane, studenci mogą kontynuować pracę w swoim zawodzie i dalszej edukacji.Jeśli brzmi to jak co szukasz, spójrz poniżej i może się okazać, edukacja dla Ciebie!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

DEI College

Executive MBA w Szkole Biznesu Northampton jest starannie zaprojektowany, aby zaoferować dogłębnej wiedzy na wszystkich krytycznych obszarach biznesowych i okolicznościow ... [+]

Opis

Executive MBA w Szkole Biznesu Northampton jest starannie zaprojektowany, aby zaoferować dogłębnej wiedzy na wszystkich krytycznych obszarach biznesowych i okolicznościowych. Aby odnieść sukces w biznesie, można wymagać więcej niż tylko umiejętności biznesowych. Master of Business Administration wykonawczy jest uznanym na całym świecie kwalifikacje podyplomowe dla ambitnych, zmotywowanych absolwentów.

Ten wyjątkowy Executive MBA będzie pasować do tych, które są aspirujących profesjonalistów bez wcześniejszego doświadczenia biznesowego lub zarządzającego, ale mają wyraźne zainteresowanie i pasję dla biznesu, przedsiębiorstw i przedsiębiorczości.

... [-]
Grecja Thessaloniki
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

IHU Executive MBA to najwyższej jakości 24-miesięczny program nauczany przez dłuższy weekend raz w miesiącu i rozpoczyna się w styczniu. W sumie jest szesnaście weekendów ... [+]

IHU Executive MBA to 24-miesięczny program nauczany przez długi weekend (w tym piątek) raz w miesiącu i rozpoczyna się w styczniu. W sumie jest szesnaście weekendów zajęć.

Nasz program przeznaczony jest dla zapracowanych profesjonalistów, aby rozwijać swoją karierę bez utraty tempa. Elastyczny harmonogram nauczania ma na celu umożliwienie uczniom z różnych środowisk uczęszczanie na zajęcia. Ponadto stosuje się różne metody nauczania, aby ułatwić uczenie się, takie jak warsztaty, sesje rozwoju umiejętności miękkich i seminaria integracyjne.

Nauczanie odbywa się na terenie kampusu, w Salonikach.

Następne spożycie: Wnioski są przyjmowane do momentu wypełnienia oferowanych miejsc.... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde Business School

Strathclyde Business School (SBS) ma długą i dumną historię bycia innowacyjnym szkoły biznesu - i część wiodącego uniwersytetu technologicznego - z 'użytecznej nauki "w j ... [+]

Strathclyde MBA jest dostępny poza granicami Wielkiej Brytanii od 1988 roku, z tysiącami uczestników kursu MBA teraz absolwentem i wiele innych obecnie studiuje w ich własnym kraju.

Strathclyde MBA ma wiele tras do nauki, ale podkreślamy nasze podejście "jeden MBA". Executive MBA studiować za pośrednictwem jednego z naszych międzynarodowych ośrodków jest dokładnie ten sam program, jak będzie uczyć się w Glasgow, i akademicy, którzy dostarczają podstawowych elementów programu w danym kraju również dostarczyć MBA w Glasgow.

Format Program jest przeznaczony dla zapracowanych menedżerów, którzy muszą łączyć zawodowych i rodzinnych zobowiązań z wymogami studiów MBA. Elastyczność podejścia w niepełnym wymiarze czasu pozwala uczestnikom na studia w ciągu dwóch lat. Jednakże, badania mogą być rozłożone na dłuższy okres, jeżeli jest to konieczne, do maksymalnie sześciu lat.... [-]

Grecja Athens
Sierpień 2019
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku