Programy Food and Beverage Studies, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Programy Food and Beverage Studies, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Executive MBA lub EMBA, jest absolwentem stopnia biznesu poziom. Executive MBA jest bardzo podobny do zwykłego programu MBA. Główną różnicą jest to, że program Executive MBA jest przeznaczony przede wszystkim edukować pracy kierowniczej, menedżerów, przedsiębiorców i innych liderów biznesu.

Programy EMBA: Szukaj tutaj programów Food and Beverage Studies. Wszystkie informacje o szkole i EMBA directely, zaoszczędzić czas i kontakt EMBA przyjęć w 3 kliknięć tutaj!

Czytaj więcej

MBA w Wine Business

California State University Sonoma
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat March 2019 Stany Zjednoczone 1801 + 1 więcej

Dzisiejszy przemysł winiarski się zmienia. Więcej niż tylko zaspokajanie potrzeb branży, Sonoma MBA w Wine Business pomaga kształtować ewolucję branży w kontekście globalizacji, technologii i zmieniających się przepisów. Sonoma Executive MBA w Wine Business ma akredytację międzynarodową i jest dostarczana z harmonogramem, stosownością i ukierunkowaniem na przywództwo dla doświadczonych profesjonalistów na wyższych szczeblach kierowniczych, dyrektorskich i kierowniczych. [+]

Sonoma MBA w Wine Business

Niech Twoja pasja stanie się Twoim zawodem.

Dzisiejszy przemysł winiarski się zmienia. Więcej niż tylko zaspokajanie potrzeb branży, Sonoma MBA w Wine Business pomaga kształtować ewolucję branży w kontekście globalizacji, technologii i zmieniających się przepisów.

Ten wyspecjalizowany program jest jedyny w swoim rodzaju i wyposaża studentów w wiedzę na temat branży winiarskiej i specyficzne dla branży narzędzia, które zapewniają wyniki na dzisiejszych konkurencyjnych rynkach światowych. Program jest akredytowany na arenie międzynarodowej i dostarczany w niepełnym wymiarze czasu dla profesjonalistów pracujących (dwa lata) lub w pełnym wymiarze czasu dla studentów, którzy chcą zakończyć program w ciągu jednego roku.... [-]