Programy Food and Beverage Business, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Programy Food and Beverage Business, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Programy EMBA stopnia są elastyczne i przystępne opcje edukacji w pełnym wymiarze czasu pracy specjalistów. W dzisiejszym rynku pracy s, to ' s nie jest łatwo znaleźć przewagę konkurencyjną. Zarówno pracujących i bezrobotnych ludzi patrzy na EMBA.

Programy EMBA: Szukaj tutaj programów Food and Beverage Business. Wszystkie informacje o szkole i EMBA directely, zaoszczędzić czas i kontakt EMBA przyjęć w 3 kliknięć tutaj!

Czytaj więcej

MBA w Wine Business

California State University Sonoma
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat March 2019 Stany Zjednoczone 1801 + 1 więcej

Dzisiejszy przemysł winiarski się zmienia. Więcej niż tylko zaspokajanie potrzeb branży, Sonoma MBA w Wine Business pomaga kształtować ewolucję branży w kontekście globalizacji, technologii i zmieniających się przepisów. Sonoma Executive MBA w Wine Business ma akredytację międzynarodową i jest dostarczana z harmonogramem, stosownością i ukierunkowaniem na przywództwo dla doświadczonych profesjonalistów na wyższych szczeblach kierowniczych, dyrektorskich i kierowniczych. [+]

Sonoma MBA w Wine Business

Niech Twoja pasja stanie się Twoim zawodem.

Dzisiejszy przemysł winiarski się zmienia. Więcej niż tylko zaspokajanie potrzeb branży, Sonoma MBA w Wine Business pomaga kształtować ewolucję branży w kontekście globalizacji, technologii i zmieniających się przepisów.

Ten wyspecjalizowany program jest jedyny w swoim rodzaju i wyposaża studentów w wiedzę na temat branży winiarskiej i specyficzne dla branży narzędzia, które zapewniają wyniki na dzisiejszych konkurencyjnych rynkach światowych. Program jest akredytowany na arenie międzynarodowej i dostarczany w niepełnym wymiarze czasu dla profesjonalistów pracujących (dwa lata) lub w pełnym wymiarze czasu dla studentów, którzy chcą zakończyć program w ciągu jednego roku.... [-]