MBASTUDIES

Finanse Niemcy - programów Finanse Niemcy Finanse

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

EMBA Finance jest przeznaczony dla kadry kierowniczej i specjalistów, którzy chcą podnieść swoje kariery w dziedzinie finansów. Program ten pomaga profesjonalistów finansowych uzyskania skutecznych strategii w zakresie inwestycji, kapitału, ryzyka i zwrotu z inwestycji.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Finanse Niemcy - Weź Finanse Niemcy. Wszystkie Finanse i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Finanse, Niemcy Filter

Executive MBA w dziedzinie nieruchomości

IREBS University of Regensburg
EMBA
06 Sie 2021
<
studia niestacjonarne
<
15&nbsp;-&nbsp;20 miesiące
01 Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Executive MBA w dziedzinie nieruchomości odbywa się w wyjątkowych lokalizacjach. Oprócz Uniwersytetu w Ratyzbonie i Kloster Eberbach w Eltville (niedaleko Frankfurtu) są to Un ...

Czytaj więcej