$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kształcenie na odległość Finanse Programy, Wyszukaj najlepszy Finanse programy tutaj! - Finanse

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.Zrozumienie zawiłości globalnej gospodarki jest niezbędna do każdego executive zawodowej i finansowej. EMBA Program Finance umożliwia studentom być dostrojony z najnowszym rozwoju w gospodarce światowej, zw… Czytaj więcej

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Zrozumienie zawiłości globalnej gospodarki jest niezbędna do każdego executive zawodowej i finansowej. EMBA Program Finance umożliwia studentom być dostrojony z najnowszym rozwoju w gospodarce światowej, zwłaszcza o tym, jak radzić sobie z nawracającym kryzysu finansowego. Wymiana pomysłów wśród profesjonalistów finansowych w klasie pozwala genialne strategie, co daje elastyczność i konkurencyjność.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Kształcenie na odległość Finanse Programy: Szukaj tutaj programów Finanse . Wszystkie szkoły i Kształcenie na odległość informacje Finanse directely, zaoszczędzić czas i kontakt Finanse przyjęć tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University

Twój weekend, twoje miasto - zdobądź Ivy League MBA blisko domu.

Twój weekend, twoje miasto - zdobądź Ivy League MBA blisko domu. -
EMBA
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online
 
Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Model Executive MBA łączy złożoną i stosowaną praktykę zawodową z rygorystycznością analityczno-koncepcyjną kształcenia na poziomie wyższym.

Model Executive MBA łączy złożoną i stosowaną praktykę zawodową z rygorystycznością analityczno-koncepcyjną kształcenia na poziomie wyższym. -
EMBA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online