W niepełnym wymiarze czasu Fashion Management Londyn - programów Fashion Management Londyn Fashion Management , Londyn

W niepełnym wymiarze czasu Fashion Management Londyn - programów Fashion Management Londyn Fashion Management , Londyn

Fashion Management

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

W niepełnym wymiarze czasu Fashion Management Londyn - Weź Fashion Management Londyn. Wszystkie Fashion Management program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w EMBA Fashion Management Wielka Brytania Londyn. Zajrzyj kategorię} Roczne MBA Fashion Management zamiast.
Fashion Management

Search for similar programs here