W niepełnym wymiarze czasu Fashion Management Londyn - programów Fashion Management Londyn Fashion Management , Londyn

W niepełnym wymiarze czasu Fashion Management Londyn - programów Fashion Management Londyn Fashion Management , Londyn

Fashion Management

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

W niepełnym wymiarze czasu Fashion Management Londyn - Weź Fashion Management Londyn. Wszystkie Fashion Management program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Executive MBA (moda)

University of the Arts London
Stacjonarne lub online W niepełnym wymiarze czasu 18 - 60 miesięcy July 2018 Wielka Brytania Londyn

Executive MBA (Moda) został stworzony dla zapracowanych profesjonalistów międzynarodowych działających na wyższym poziomie i jest zaprojektowany, aby pomóc Ci osiągnąć wiodącą rolę. [+]

Test Executive MBA (Moda) został stworzony dla zapracowanych profesjonalistów międzynarodowych działających na wyższym poziomie i jest zaprojektowany, aby pomóc Ci osiągnąć wiodącą rolę. Pierwszy tego typu skupić się na modzie, ten ekskluzywny Program łączy w sobie krótkie twarzą w twarz bloki nauczania i zdarzeń sieciowych w Londynie z kształcenia na odległość on-line, dostępny z dowolnego miejsca na świecie.

Dwie trasy badania są dostępne, 18-miesięczny Szybka opcja Track and Learning elastyczna opcja, podejście jednostka po jednostce, która pozwala kandydaci do 5 lat, aby zakończyć.

CMI jest rozpoznawany przez Royal Charter jako organizacji zawodowej dla menedżerów w Wielkiej Brytanii. Dla menedżerów, którzy chcą, aby wyostrzyć swoją przewagę zawodową i zwiększyć ich skuteczność swoją EMBA (moda) daje możliwość ubiegania się o Chartered Manager najwyższy status, jaki można osiągnąć w zawodzie zarządzania. Jako CMI Approved Centre Fashion Business School wspiera studentów i popiera wnioski na trasie Zwolnienie Chartered Manager.... [-]