W niepełnym wymiarze czasu Fashion Management Europie - Fashion Management programów Fashion Management w Europie

W niepełnym wymiarze czasu Fashion Management Europie - Fashion Management programów Fashion Management w Europie

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

W niepełnym wymiarze czasu Fashion Management Europie - Weź Fashion Management Europie. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu Fashion Management program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Global Management Executive MBA Mody

Institut Francais de la Mode
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Francja Paryż

Global Fashion Management jest to kurs w niepełnym wymiarze godzin, a jedynym Executive MBA w modzie i zarządzania projektowego, które pozwala uczestnikom kontynuować swoją karierę. [+]

Międzynarodowy program w niepełnym wymiarze czasu

Global Fashion Management jest to kurs w niepełnym wymiarze godzin, a jedynym Executive MBA w modzie i zarządzania projektowego, które pozwala uczestnikom kontynuować swoją karierę.

Kurs jest organizowany we współpracy między Institut Français de la Mode, Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku i Hong Kong Polytechnic University w Hong Kongu. Z prawdziwej perspektywie międzynarodowej, przygotowuje wysokiej potencjalnych menedżerów do najwyższego poziomu kompetencji kierowniczych w modzie i przemysłów kreatywnych w ogóle.

Zapewnia młodych specjalistów z kluczowych umiejętności sektora, aby umożliwić im zaplanowanie i uruchomienie strategii istniejących marek lub założyć własną działalność gospodarczą, jednocześnie wzmacniając swoją wiedzę na temat kodów mody, luksusu i tworzenia w kontekście międzynarodowym.... [-]


Executive MBA (moda)

University of the Arts London
Stacjonarne lub online W niepełnym wymiarze czasu 18 - 60 miesięcy July 2018 Wielka Brytania Londyn

Executive MBA (Moda) został stworzony dla zapracowanych profesjonalistów międzynarodowych działających na wyższym poziomie i jest zaprojektowany, aby pomóc Ci osiągnąć wiodącą rolę. [+]

Test Executive MBA (Moda) został stworzony dla zapracowanych profesjonalistów międzynarodowych działających na wyższym poziomie i jest zaprojektowany, aby pomóc Ci osiągnąć wiodącą rolę. Pierwszy tego typu skupić się na modzie, ten ekskluzywny Program łączy w sobie krótkie twarzą w twarz bloki nauczania i zdarzeń sieciowych w Londynie z kształcenia na odległość on-line, dostępny z dowolnego miejsca na świecie.

Dwie trasy badania są dostępne, 18-miesięczny Szybka opcja Track and Learning elastyczna opcja, podejście jednostka po jednostce, która pozwala kandydaci do 5 lat, aby zakończyć.

CMI jest rozpoznawany przez Royal Charter jako organizacji zawodowej dla menedżerów w Wielkiej Brytanii. Dla menedżerów, którzy chcą, aby wyostrzyć swoją przewagę zawodową i zwiększyć ich skuteczność swoją EMBA (moda) daje możliwość ubiegania się o Chartered Manager najwyższy status, jaki można osiągnąć w zawodzie zarządzania. Jako CMI Approved Centre Fashion Business School wspiera studentów i popiera wnioski na trasie Zwolnienie Chartered Manager.... [-]