Programy Fashion Management, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Programy Fashion Management, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Zarabianie na biznesie podczas zatrudnienia może wydawać się skomplikowane, ale ścieżka Executive Master of Business Administration może być na to skutecznym sposobem. Ten zaawansowany stopień ma na celu oferowanie uczniom obowiązkowej edukacji w biznesie i finansach z jednoczesnym praktycznym doświadczeniem zawodowym.

Czym jest EMBA w zarządzaniu modą? Zarządzanie modą bada organizacyjne obowiązki szybko rozwijającej się i kreatywnej branży modowej. Ten rodzaj programu zapewnia zaawansowaną eksplorację umiejętności przywódczych, technik i metod wymaganych od profesjonalistów w zakresie zarządzania modą. Kursy w tym programie mogą obejmować komunikację interpersonalną, techniki mediacji konfliktu, finanse globalne, metody zarządzania przedsiębiorstwem i inne. W wielu szkołach oprócz tradycyjnych lekcji wykładowych prowadzone są intensywne warsztaty i uczenie się peer-to-peer.

Pracodawcy z niemal każdej branży mogą docenić przydatne cechy, jakie posiadają naukowcy zajmujący się zarządzaniem modą. Osoby te mają zazwyczaj silne umiejętności komunikacyjne i są wysoce strategicznymi decydentami. Wiele z nich ma także kreatywny charakter, który może pomóc rozwiązać różne problemy.

Koszt dyplomu EMBA może zależeć od liczby wymaganych kursów, lokalizacji programu i rodzaju uniwersytetu oferującego stopień. W niektórych przypadkach studenci mogą korzystać z pomocy finansowej lub stypendiów, aby opłacić koszty uzyskania dyplomu.

Branża modowa jest ciągle zmieniającą się dziedziną, ale kariery w zakresie zarządzania modą pozostały stałą koniecznością przez dziesięciolecia. Podczas gdy wielu próbuje szukać pracy w tej bardzo konkurencyjnej dziedzinie, absolwenci z wyższym stopniem mogą zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie. Uczestnicy programu mogą rozważyć karierę w merchandisingu luksusowym, zarządzaniu marką, sprzedaży detalicznej / sprzedaży, public relations i dziennikarstwie modowym. Niektóre stanowiska mogą obejmować pracę jako marketingowiec mody, menedżer biznesowy, stylista lub kierownik produkcji.

Różne uniwersytety oferują EMBA w zarządzaniu modą. Dzięki temu stopniowi studenci z różnych części świata mogą uczyć się i pracować w tym samym czasie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Global Management Executive MBA mody

Institut Francais de la Mode
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Francja Paris

Global Fashion Management jest to kurs w niepełnym wymiarze godzin, a jedynym Executive MBA w modzie i zarządzania projektowego, które pozwala uczestnikom kontynuować swoją karierę. [+]

Międzynarodowy program w niepełnym wymiarze czasu

Global Fashion Management jest to kurs w niepełnym wymiarze godzin, a jedynym Executive MBA w modzie i zarządzania projektowego, które pozwala uczestnikom kontynuować swoją karierę.

Kurs jest organizowany we współpracy między Institut Français de la Mode, Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku i Hong Kong Polytechnic University w Hong Kongu. Z prawdziwej perspektywie międzynarodowej, przygotowuje wysokiej potencjalnych menedżerów do najwyższego poziomu kompetencji kierowniczych w modzie i przemysłów kreatywnych w ogóle.

Zapewnia młodych specjalistów z kluczowych umiejętności sektora, aby umożliwić im zaplanowanie i uruchomienie strategii istniejących marek lub założyć własną działalność gospodarczą, jednocześnie wzmacniając swoją wiedzę na temat kodów mody, luksusu i tworzenia w kontekście międzynarodowym.... [-]