MBASTUDIES.PL

EMBA Europie - EMBA programów EMBA w Europie

Europa oferuje jedne z najwyższych programów EMBA jakości na świecie. Istnieje wiele uczelni znajduje się w międzynarodowych miast zagranicznych studentów, które oferują kultury i intelektu, że dalsze doświadczenia edukacyjne Europejskiej EMBA.

Studenci z europejskich programów EMBA zyska solidne podstawy biznesu z perspektywy globalnej. Europejskich programów EMBA przyciągają studentów z całego świata, które mają doświadczenie zawodowe w biznesie i dążą do dalszej kariery na kierowniczych stanowiskach. Studenci EMBA Europejskiej przyniesie ich na stanowisku pracy wiedzę i doświadczenie do interaktywnym środowisku edukacyjnym. Często europejskich programów EMBA będzie zawierać trudnych zajęć, wykładowców gości, wizyty w przedsiębiorstwach, projekty, aby uzyskać pełne zrozumienie praktyk biznesowych.

Jeśli wydaje się to, czego szukaliśmy, a następnie przejść przez opcje poniżej i znaleźć idealny europejskiego programu EMBA dla Ciebie!

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA Master of Business Administration

EuroMBA
Łączone online i stacjonarne Zaoczne 24 miesięcy September 2019 Niderlandy Maastricht Polska Warsaw Niemcy Kitzscher Hiszpania Barcelona Francja Nantes Marseille + 9 więcej

EuroMBA jest więcej niż MBA. Oferuje on menedżerom możliwość rozwijania swoich umiejętności biznesowych podczas budowania międzynarodowej sieci obejmujących całą kulę ziemską.

EMBA

Stockholm University - Stockholm Business School
Stacjonarne Zaoczne 4 semestry August 2019 Szwecja Stockholm

Executive MBA oferuje unikalne doświadczenie edukacyjne koncentruje się na międzynarodowych przywództwa i praktyk zarządzania mających zastosowanie do obecnych i przyszłych liderów organizacyjnych, zarówno w sektorze prywatnym i publicznym.

Global Executive MBA

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Łączone online i stacjonarne Zaoczne 16 miesięcy April 2019 Austria Launceston

Global Executive MBA to zorientowany na międzynarodowy i najnowocześniejszy program MBA zapewniający unikalną wizję globalną 360 ° z eksperckim wglądem w najlepsze praktyki zarządzania na rozwiniętych i wschodzących rynkach na trzech kontynentach. Z międzynarodowym wydziałem złożonym z wielu najlepszych umysłów w biznesie i ekonomii, ten wysoko akredytowany program jest oferowany przez silne partnerstwo dwóch najbardziej prestiżowych, uznanych szkół biznesowych - Carlson School of Management na University of Minnesota i WU Executive Academy of WU Vienna. Global Executive MBA zajęła 44 miejsce w najnowszym rankingu Executive MBA Financial Times 2016 i jest akredytowana przez najbardziej renomowane na świecie akredytacje, takie jak AACSB, AMBA i EQUIS.

Executive MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA
Stacjonarne Zaoczne 16 miesięcy August 2019 Szwajcaria Lausanne

HEC Lausanne Executive MBA pomaga profesjonalistom w średnim życiu przekształcić swoją karierę, wykorzystywać nowe możliwości i zastanowić się nad ich osobowością, osiągnięciem i perspektywą. Jednak znacznie więcej niż zwiększyć perspektywę zatrudnienia. Nasz 16-miesięczny program pomaga osobom przekształcić zasadniczo. Uczestnicy są inspirowani, aby stać się agentami zmian w swoich firmach, społecznościach, przemyśle ... a czasami na świecie.

Executive MBA Katalyst

Warsaw University Of Technology Business School
Stacjonarne Zaoczne 2 lat October 2019 Polska Warsaw

Program Executive MBA oferowany przez Politechnikę Warszawską, najlepszą uczelnię techniczną w Polsce, cechuje się realnym podejściem połączonym z wybitnymi standardami akademickimi i głębokim zrozumieniem technologii jutra. Projekt programu EMBA został opracowany w celu spełnienia oczekiwań menedżerów wyższego i średniego szczebla. Nasz program otwiera nowe horyzonty i pozwala zrozumieć najnowsze trendy i wyzwania szybko zmieniającego się świata biznesu.

Blended Executive MBA

Deusto Business School
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 16 miesięcy February 2020 Hiszpania Bilbao Madrid Spain Online Francja Paris + 4 więcej

16 miesięczny program Blended Executive MBA w Deusto Business School ma na celu zajęcie się nowymi realiami i wyzwaniami, przed jakimi stają obecnie menedżerowie, zarówno w zakresie zawodowym, jak i osobistym.

Executive MBA

Maastricht School of Management
Stacjonarne Zaoczne 2 - 4 lat January 2020 Niderlandy Maastricht

MSM Executive MBA to program w niepełnym wymiarze czasu przeznaczony do równoważenia presji pracy z nauką. Zajęcia prowadzone są w ośmiu modułach, które można ukończyć za 2 lata, jednak w razie potrzeby można je wydłużyć.

Executive MBA Grenoble Ecole de Management France, Istanbul-Cohort Program we współpracy z

41 North Business School
Łączone online i stacjonarne Zaoczne 19 - 24 miesięcy September 2019 Turcja Istanbul

Grenoble Ecole de Managment (GEM) oferuje w niepełnym wymiarze Executive MBA w Stambule, Turcja, we współpracy z 41 North Business School .

Executive MBA

TUM School of Management Executive Programs
Stacjonarne Zaoczne 3 - 4 semestry October 2019 Niemcy Munich

dźwięk Wiedza w ogólnym zarządzaniu jest podstawą sukcesu. Liderzy muszą mieć zarówno przegląd działalności firmy i móc korzystać z najważniejszych narzędzi.

Rochester-Bern Executive MBA

University of Rochester & Universität Bern
Stacjonarne Zaoczne 17 miesięcy January 2020 Szwajcaria Bern

Program EMBA Rochester-Bern oferuje szereg korzyści dla kadry kierowniczej poszukującej przyszłej edukacji: międzynarodowy nacisk, systematyczne praktyczne zastosowanie i podwójny stopień.

Executive MBA

Geneva School of Economics and Management GSEM
Stacjonarne Zaoczne 2 lat August 2019 Szwajcaria Geneva

Nasze Executive MBA zapewnia kadrze kierowniczej z najwyższej klasy edukacji ogólnego zarządzania, bez przerywania kariery. Program ma na celu zbilansowanie teorii i praktycznego zastosowania oraz połączenie nauki w klasie z interaktywnym rozwojem osobistym.

Göteborg Executive MBA

School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg
Stacjonarne Zaoczne 21 miesięcy October 2019 Szwecja Gothenburg

Triple Crown Accredited w niepełnym wymiarze Program Executive MBA po angielsku na Uniwersytecie w Göteborgu School of Business Economics and Law, Szwecja.

Trinity Executive MBA

Trinity College Dublin - Business School
Stacjonarne Zaoczne 24 miesięcy September 2019 IIrlandia Dublin

The Trinity Executive MBA to dwuletni, w pełni zintegrowany program, który ma na celu podważyć twoje myślenie i zrealizować swój potencjał, dopasowując się do harmonogramu.

Global Executive OneMBA - 21 miesięcy

Rotterdam School of Management | Erasmus University
Stacjonarne Zaoczne 21 miesięcy September 2019 Niderlandy Rotterdam

Global Executive OneMBA to jedyny program Executive MBA zaprojektowany z jednakowym wkładem pięciu wiodących szkół biznesu zlokalizowanych w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej.

Executive MBA (EMBA)

SBS Swiss Business School
Stacjonarne Zaoczne 12 miesięcy February 2020 Szwajcaria Zürich

SBS jest jedną z pierwszych szkół biznesowych w Europie, która dostosowuje swój program Executive MBA do nowych wymagań czołowych organizacji i firm w ramach gospodarki opartej na wiedzy.