MBASTUDIES.PL

EMBA Santo Domingo - programów EMBA Santo Domingo EMBA, Santo Domingo

EMBA może być rozwiązaniem. To pozwala zachować swoją pracę, uczyć się od ekspertów i zastosowanie nowych umiejętności natychmiast z powrotem do siły roboczej.

Master of Business Administration (MBA) jest stopnia absolwent, który trwa około dwóch lat studiów otrzymać. Osoby, które zarabiają Zysk ten stopień ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, a może być w stanie szybko znaleźć pracę ze względu na ich lepsze biegłości.

 

Dominikana jest jednym z najsilniejszych gospodarek wśród krajów o średnim dochodzie na świecie, a rząd postawił sobie ambitne cele dotyczące rozwoju społecznego i gospodarczego. Studiowanie na Dominikanie zapewni każdemu uczniowi z kulturą środowiska bogatej i ciekawej.

Santo Domingo, stolica Republiki Dominikany i największym miastem w kraju. To liczy 1.000.000 mieszkańców. Santo Domingo ma 18 uniwersytetów.

EMBA Santo Domingo - Weź EMBA Santo Domingo. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Europejski MBA Executive Officer

ADEN campus Republica Domincana
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne January 2020 Republika Dominikańska Santo Domingo

Koncentruje się ona na uczestnika i dostosowane do ich interwencji może wzbogacić proces uczenia się. Jest wybitnie aktywnego i zaangażowanego. Rozwija studia przypadków, warsztaty i ćwiczenia. Dyktando Mistrz ma, a nie tylko przekazywanie wiedzy, promowanie umiejętności koncepcyjnych i analitycznych niezbędnych do prowadzenia, podejmować decyzje i doprowadzić je do skutku z narzędziami i najnowszej wiedzy.

Elastyczne Executive MBA

ADEN campus Republica Domincana
Stacjonarne Zaoczne January 2020 Republika Dominikańska Santo Domingo

Głównym czynnikiem w procesie nauczania-uczenia się nadrzędnym jest podany kontekst, w którym uczeń jest stale kwestionowane, zmotywowani i towarzyszy stałej interakcji ze specjalistami odpowiedzialnymi za każdym temacie w wirtualnej społeczności.