W niepełnym wymiarze czasu EMBA Dania - programów EMBA Dania EMBA

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Dania - programów EMBA Dania EMBA

MBA

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Pomimo niewielkiej populacji, zajmuje Dania jako jeden z World 's najbardziej innowacyjnych krajów, dzięki silnym naciskiem na badania i wysokiej jakości edukacji. Zostanie także studia w bezpiecznym, przyjaznym, opartych na innowacjach.

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Dania - Weź W niepełnym wymiarze czasu EMBA Dania. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Executive MBA

IBA International Business Academy
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Dania Kolding

Executive MBA opiera się na wielu latach nauczania, badań i doradztwa, które miały kluczowe znaczenie dla działalności kadry akademickiej w Coventry University Business [+]

Executive MBA

z głównymi obszarami strategii, HRM i finansami.

Executive MBA opiera się na wielu latach nauczania, badań i doradztwa, które miały kluczowe znaczenie dla działalności kadry akademickiej w Coventry University Business School i IBA, a także doprowadziły do ​​opracowania wysokiej jakości programów studiów na poziomie uniwersyteckim, stopni, międzynarodowych staży, pracy medialnej i szeregu publikacji w obu instytucjach.

Dla kogo?

Executive MBA jest naprawdę międzynarodowym wykształceniem dla menedżerów biznesowych dostarczanych wspólnie przez Coventry University Business School w Anglii i Międzynarodową Akademię Biznesu (IBA) w Kolding w Danii.... [-]


Globalny Executive MBA

AVT Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy October 2019 Dania Copenhagen

Akredytowane studia magisterskie AMBA firmy AVT to jedyny prawdziwy światowy program przywódczy oferowany w Danii. [+]

Executive MBA

Executive MBA (Advanced Business Administration) w AVT to wzbogacająca podróż, która pozwala na doskonalenie umiejętności menedżerskich, analizując zmieniające się role przywódców w dzisiejszym, dynamicznym środowisku biznesowym.

MBA to 18-miesięczny program w dwóch częściach:

Część 1 to CBA, która trwa sześć miesięcy / 650 godzin nauki. Część 2 to MBA, które zajmuje dodatkowe 12 miesięcy / 1300 godzin nauki i opiera się na pomyślnym zakończeniu programu CBA.

Pierwsza część Executive MBA obejmuje przyjemną, otwarłą podróż studyjną do Cambridge w Bostonie w stanie Massachusetts w USA.

Klasa Executive MBA również podróżuje do Szanghaju, aby zanurzyć się w chińskim rynku.... [-]