MBASTUDIES.PL

EMBA Copenhagen - programów EMBA Copenhagen EMBA, Copenhagen

Przeznaczone dla profesjonalistów, którzy mają już znaczące praktyczne wiedzy, podyplomowe Executive MBA (EMBA) stopień został zaprojektowany, aby dać studentom narzędzia niezbędne do rozwoju ich kariery. Możesz pracować podczas studiów, ponieważ doświadczenie w świecie rzeczywistym wzbogaca środowisko nauki.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Dania, oficjalnie Królestwo Danii, jest suwerennym państwem w Europie Północnej, położony na południowy zachód Szwecji, południowej Norwegii i graniczy od południa przez Niemcy.

Położony na wschodnim wybrzeżu Zelandii, rozciągające się części Copenhagen Amager to miasto. To jest stolica Danii liczące ponad 1 mln mieszkańców. Posiada liczne prywatne i publiczne uniwersytety.

EMBA Copenhagen - Weź EMBA Copenhagen. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Globalny Executive MBA

AVT Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Dania Copenhagen

Akredytowane studia magisterskie AMBA firmy AVT to jedyny prawdziwy światowy program przywódczy oferowany w Danii.