MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Wuhan - programów EMBA Wuhan EMBA , Wuhan

EMBA może być rozwiązaniem. To pozwala zachować swoją pracę, uczyć się od ekspertów i zastosowanie nowych umiejętności natychmiast z powrotem do siły roboczej.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

To miasto jest jednym z nielicznych ośrodków edukacyjnych i naukowych w kraju, wzdłuż Szanghaju i Pekinie. W ciągu roku, to nie widział największą liczbę studentów uczelni rekrutacja na świecie. Wyższe ośrodki edukacji są bardzo wybitne, i wielu studentów, którzy przeszli przez nie może świadczyć o tym.

Studia niestacjonarne EMBA Wuhan - Weź EMBA Wuhan. Wszystkie EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

W niepełnym wymiarze czasu emba

Zhongnan University of Economics and Law - MBA School
EMBA
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

To jest w niepełnym wymiarze czasu dwuletni program, przeznaczony zarówno dla studentów chińskich i międzynarodowych. Wszystkie kursy prowadzone są w języku chińskim

Czytaj więcej