MBASTUDIES.PL

Zaoczne EMBA Peñalolén - programów EMBA Peñalolén EMBA , Peñalolén

Po uzyskaniu stopnia absolwent w biznesie i mają znaczne praktyczne doświadczenie, następnym krokiem jest Executive MBA (EMBA). Programy takie jak łączenie podstaw rachunkowości i finansów, marketingu z badań przywódczych, aby dostać się do stanowiska kierownicze i zarządzania na wysokim szczeblu.

Master of Business Administration (MBA) jest stopnia absolwent, który trwa około dwóch lat studiów otrzymać. Osoby, które zarabiają Zysk ten stopień ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, a może być w stanie szybko znaleźć pracę ze względu na ich lepsze biegłości.

 

Chile, oficjalnie Republika Chile jest krajem Ameryki Południowej zajmuje długi, wąski pas lądu między Andami na wschodzie i na Pacyfiku na zachód.

Zaoczne EMBA Peñalolén - Weź EMBA Peñalolén. Wszystkie EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA LATAM

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Chile Peñalolén

Executive MBA LATAM to program w niepełnym wymiarze godzin, który internacjonalizuje i promuje kariery swoich uczestników, tworząc natychmiastową wartość dla ich organizacji.