Programy Business Management, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Programy Business Management, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Po uzyskaniu tytułu licencjata wielu studentów wkracza na wybrane pole kariery z pragnieniem, aby w końcu kontynuować edukację. Program EMBA zazwyczaj bierze doświadczenie zawodowe studenta i opiera się na nim w celu zwiększenia wiedzy w wybranej dziedzinie kariery.

Czym jest EMBA w zarządzaniu biznesem? Zaprojektowany, aby przygotować studentów do ról menedżerskich w świecie biznesu, program ten często daje studentom specjalistyczną wiedzę na takie tematy, jak strategia, teoria zarządzania i techniki marketingowe. Każdy kurs zazwyczaj zapewnia studentom lepsze zrozumienie, jak firma funkcjonuje globalnie i jak poruszać się po ścieżce kariery dzięki skutecznym strategiom i procedurom wdrożeniowym.

Wiele umiejętności można uprawiać w ramach EMBA w programie Business Management. Podczas gdy silne umiejętności komunikacyjne mogą okazać się przydatne zarówno zawodowo, jak i osobiście, umiejętności przywódcze mogą pomóc uczniom wyróżnić się jako perspektywy pracownika i ostatecznie mogą doprowadzić do awansu zawodowego. Umiejętności krytycznego myślenia mogą również okazać się niezbędne w świecie biznesu.

Zazwyczaj ukończenie programu EMBA zajmuje studentom dwa lata, ale ceny różnią się w poszczególnych szkołach. Każda uczelnia ma własne programy i opłaty, więc koszty mogą się drastycznie różnić.

Posiadanie EMBA w Business Management może kwalifikować studentów do wielu angażujących karier. Wiele osób wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę, aby zostać menedżerami lub dyrektorami zarządzającymi istniejących firm, podczas gdy inni wolą założyć własną firmę. Niektórzy wybierają kariery jako menedżerowie marketingu, analityków danych lub konsultanci biznesowi. Ci, którzy wolą pracować w dziale finansowym, czasami pracują jako menedżerowie odszkodowań. Mogą być również dostępne stanowiska kierowników projektów, rekruterów korporacyjnych lub menedżerów ds. Reklamy.

Dzięki szybkiemu rozwojowi technologii klasy online są bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Zdalne uczestnictwo w zajęciach może pomóc uczniom w utrzymaniu równowagi między szkołą a życiem osobistym. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

 

Czytaj więcej

Stopień wykonawczej magistra w dziedzinie zarządzania biznesem (Executive MBA)

Universidad Pontificia Comillas
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 10 - 14 miesięcy September 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Stopień Dzienniku wykonawczego Master w Business Management (Executive MBA) jest oferowana przez ICADE Business School, w ramach specjalnej sekcji Wydziału Ekonomii i Administracji, specjalizuje się w kursach podyplomowych w Ekonomii i Administracji. Z toru rekordu zawierającego ponad 23 pokoleń menedżerów absolwentów oraz poziom doskonałości akademickiej, która nie ma sobie równych, to jest rok siódmy (2017-2018 rok akademicki), że Program Master oferowany jest jako oficjalny stopniu przystosowane do spełnienia wymogów Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego. [+]

Stopień wykonawczego Master w Business Management (Executive MBA)

Stopień Dzienniku wykonawczego Master w Business Management (Executive MBA) jest oferowana przez ICADE Business School, w ramach specjalnej sekcji Wydziału Ekonomii i Administracji, specjalizuje się w kursach podyplomowych w Ekonomii i Administracji. Z toru rekordu zawierającego ponad 23 pokoleń menedżerów absolwentów oraz poziom doskonałości akademickiej, która nie ma sobie równych, to jest rok siódmy (2017-2018 rok akademicki), że Program Master oferowany jest jako oficjalny stopniu przystosowane do spełnienia wymogów Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego.

Wstęp

Warunki przyjęć:

Dziennik Licencjat wyższych lub absolwentów licencjat z co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach pracy ze średnim / wysokim poziomie odpowiedzialności. Oficjalne dyplomowe absolwentów, którzy mogą wykazać się co najmniej pięć lat doświadczenia zawodowego w kluczowych pozycjach. Metody i cele ... [-]

Tytułu zawodowego Executive Master w zarządzaniu przedsiębiorstwem

EBAPE Brazilian School of Public and Business Administration
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy March 2019 Brazylia Rio de Janeiro

Mistrz wykonawczy w Business Management Zawodowej (MEX) EBAPE jest wysoko wykwalifikowany program dla najlepszych absolwentów wyższych w kraju lub za granicą, które są ... [+]

Executive Master in Business Management Professional

Mistrz wykonawczy w Business Management Zawodowej (MEX) EBAPE jest wysoko wykwalifikowanych absolwentów do najwyższego poziomu w kraju lub za granicą programu, którzy są działania lub cel działania w obszarze Business Administration.

Kurs oferowany jest w godzinach wieczornych i powinny zostać zakończone w ciągu 24 miesięcy z pracy zatwierdzonego magisterskiej. Zajęcia rozpoczynają się zawsze na początku każdego roku, a jego podzieleni czwarte struktury.

Zajęcia odbywać się będą w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku, od 18:30 do 21:45, która zapewni studenta z tytułem magistra pogodzenia ich aktywności zawodowej.... [-]