MBASTUDIES.PL

EMBA Brussels - programów EMBA Brussels EMBA, Brussels

Bruksela jest idealnym miejscem dla rozwoju naukowego i zawodowego dla wielu zagranicznych studentów. Oprócz bycia piękną i tętniące życiem miasto, wiele do zaoferowania, Bruksela jest stolicą Unii Europejskiej, jest domem dla wielu międzynarodowych organizacji i korporacji, i jest uważany za centrum finansowe i rząd dla całej Europy. Istnieje również duży międzynarodowy ludność, dalsze zwiększanie akademickie doświadczenia na EMBA w Brukseli.

EMBA w Brukseli przeznaczony jest dla osób z doświadczeniem zawodowym w dziedzinie biznesu, stara się rozwijać swoje kariery w zarządzaniu executive i kierowniczych. Uczestnicy zarabiają ich EMBA w Brukseli będzie doświadczenie kursach biznesowych podstawowych, takich jak marketing, finanse etyki i prawa, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania i przywództwa.Z EMBA w Brukseli, uczestnicy zyskają fundamentalne zrozumienie zasad biznesowych, a także rozwijać silne profesjonalną sieć, która może wnieść absolwenci bardzo atrakcyjne w konkurencyjnym globalnym rynku pracy.

Aby dowiedzieć się więcej około EMBA w Brukseli, czytać poprzez programy poniżej!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA - Master of Business Administration

United International Business Schools
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Wrzesień 2019 Belgia Antwerp Hiszpania Barcelona Brussels Madrid Japonia Tokyo Szwajcaria Zürich Niderlandy Amsterdam Włochy Milan Geneva + 16 więcej

Nasz kalendarz akademicki oparty jest na systemie kwartalnym (1 kwartał = 10 tygodni). Ze względu na elastyczną strukturę programu i jego modułową budowę, wiele dat rozpoczęcia jest dostępnych na początku każdego kwartału i każdego semestru, w październiku, listopadzie, styczniu, lutym, kwietniu, maju, lipcu i sierpniu.

Solvay Executive MBA

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles
Ośrodek kształcenia Zaoczne 16 - 18 miesiące Wrzesień 2019 Belgia Brussels

Zarządzanie innowacjami i przedsiębiorczość - rdzeń sukcesu dzisiejszych firm - to dwie główne zasady, na których opiera się program Solvay Executive MBA. Przystępując do tego programu, uczestnicy nauczą się radzić sobie ze złożonością, jednocześnie tworząc wartość dla siebie, swojej firmy i społeczeństwa.

International Flex EMBA

MIP Politecnico di Milano School of Management
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 20 miesiące Październik 2019 Włochy Milan Francja Nantes Reims Wielka Brytania Edinburgh Hiszpania Madrid Chiny Guangzhou Barcelona Belgia Brussels Glasgow Beijing Niemcy Munich Toulouse-le-Château + 18 więcej

International Flex EMBA (i-Flex) to 20-miesięczny program Executive MBA skierowany do menedżerów, którzy chcą połączyć międzynarodowe studia z obowiązkami służbowymi, wykorzystując jedną z najbardziej zaawansowanych cyfrowych platform edukacyjnych na świecie, opracowaną z wykorzystaniem technologii Microsoft.