Filter
EMBA
Bangladesz Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Bangladesz - programów EMBA Bangladesz EMBA

Kierownicy i pracownicy mogą rozpocząć realizacji kariery zawodowej i rozwoju, szukając odpowiedniego programu Bangladesz EMBA. Kandydaci doświadczenie poszerzenie wiedzy z podstawowych elementów biznesu i zarządzania. EMBA programów Bangladeszu mają na celu zwiększenie umiejętności pracowników w celu wspierania ich rozwoju osobistego i zawodowego. Poprzez wybór metod nauczania podkreślając aktywny udział kadry kierowniczej, EMBA programów Bangladesz wykorzystać dyskusji na temat spraw lokalnych i międzynarodowych korporacji kontekstach, a także działalność grupy w celu ułatwienia rozwoju uczestników.

EMBA programów Bangladesz również upewnić się, że wykłady gości z asortymentu firmy zaproszonych gości, w połączeniu z pomysłów poprzez uczenie się od siebie doświadczenie 's. Studenci otrzymują kompleksową, indywidualną pomoc w planowaniu kariery, sieci i poszukiwania pracy we wszystkich głównych gałęziach przemysłu.Alumni są ściśle w kontakcie z korporacyjnych i organizacyjnych partnerów i każdego roku wraz z rekrutacją poszukuje najlepszych pracowników linii.

Rozpocząć poszukiwania optymalnego programu Bangladesz EMBA dziś. Nigdy nie jest za późno, aby dać swojej karierze impuls, więc rozpocząć wyszukiwanie EMBA Bangladesz teraz!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Canadian University of Bangladesh

Na poziomie absolwenta, Szkoła oferuje Executive MBA (EMBA) Program skierowany jest do profesjonalistów pracujących, którzy współdziałają z mediatorów oczywiście zdobyć w ... [+]

School of Business ma na celu stworzenie wysokiej jakości absolwentów, którzy będą w stanie postawić się w rankingu najlepszych stanowisk w firmach lokalnych i globalnych. Szkoła oferuje zarówno programów magisterskich licencjackich i POST.

Na poziomie absolwenta, Szkoła oferuje Executive MBA (EMBA) Program skierowany do profesjonalistów pracujących, którzy współdziałają z mediatorów oczywiście zdobyć wiedzę na temat obecnych praktyk biznesowych. School of Business łączy w sobie najlepsze praktyki ze środowisk akademickich i przemysłu do i dąży do nadania im współczesnych praktyk biznesowych dla swoich absolwentów.

WARUNKI PRZYJĘĆ

Doświadczenie zawodowe: zawodowe minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe... [-]

Bangladesz Dhaka
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku