MBASTUDIES.PL

Zaoczne EMBA Austria - programów EMBA Austria EMBA

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

Master of Business Administration (MBA) jest prezentowany absolwentów po ukończeniu dwóch lat od zaawansowanych i specjalistycznych badań obejmujących takie tematy jak biznes, zarządzanie, finanse i rachunkowość. Zarabianie MBA może dać absolwentom przewagę konkurencyjną w stosunku do innych kandydatów do pracy w agresywnym rynku pracy.

 

Podstawową cechą austriackiego systemu szkolnictwa wyższego jest czteroletni kurs. Po ukończeniu licencjat, uniwersytet często mają stypendia dla studentów, którzy mogą chcieć dalszych badań magisterskie, a nawet doktoranckie.

Zaoczne EMBA Austria - Weź Zaoczne EMBA Austria. Wszystkie Zaoczne EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Mba międzynarodowa - zarządzanie publiczne

SMBS - University of Salzburg Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat October 2019 Austria Salzburg

Program studiów MBA Public Management oferuje zaawansowane szkolenia dla kadry kierowniczej w dziedzinach publicznych, które są wyjątkowe i niepowtarzalne w krajach niemieckojęzycznych. FIBAA-akredytowany ...

Międzynarodowa kadra kierownicza - zarządzanie opieką zdrowotną

SMBS - University of Salzburg Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat October 2019 Austria Salzburg

Międzynarodowy Executive MBA - program opieki zdrowotnej Management odbywa się w trzech międzynarodowych miejscach: Salzburg, Marburg, Brüssel, Waszyngton i Toronto. Te unikalne lokalizacje oferują dużą infrastrukturę z nowoczesnymi salami szkolnymi.

Międzynarodowa kadra kierownicza - zarządzanie projektami i procesami

SMBS - University of Salzburg Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat October 2019 Austria Salzburg

"Executive MBA Project and Process Management" jest obecnie najwyższej jakości programem szkoleniowym z zakresu zarządzania projektami i procesami w Europie.

Międzynarodowa kadra kierownicza - zarządzanie międzynarodowe

SMBS - University of Salzburg Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat October 2019 Austria Salzburg

Międzynarodowe Executive MBA - International Management przekazuje, na podstawach akademickich, umiejętności analityczne i kompetencje decyzyjne, niezbędne do udanej kariery w Zarządzaniu Ogólnym.

Dyplom MBA w Zarządzaniu Ogólnym

Institut für Management
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 12 - 18 miesięcy Otwarta rekrutacja Austria Salzburg

Poszukujesz MBA od jakiegoś czasu, co jest naprawdę możliwe obok pracy i rodziny? Mamy dla Ciebie doskonały program MBA! Dzięki modułowej strukturze i elastycznym czasom egzaminów, ten pozapłacowy kurs MBA jest zoptymalizowany pod kątem czasu, aby zakończyć i indywidualnie planować. Zakwalifikuj się do przywództwa i kolejnego etapu kariery dzięki tej praktycznej edukacji menedżerskiej. Kompleksowa edukacja w zakresie zarządzania ogólnego zapewnia aktualną, dobrze uzasadnioną wiedzę biznesową, umiejętności zarządzania i zarządzania oraz umiejętności przywódcze. Indywidualny projekt studiów i kompleksowa opieka prowadzą do sukcesu!

Executive MBA Bukareszt

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesięcy November 2019 Rumunia Sardinia Austria Launceston + 2 więcej

WU's Executive MBA Bukareszt zajmuje 1. miejsce w Rumunii, chlubiąc się potrójną akredytacją z AACSB (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business), EQUIS (europejski system poprawy jakości) i AMBA (Association of MBAs). Studenci korzystają z wyjątkowej reputacji naszej macierzystej instytucji, WU Vienna, a także z jej 200 lub więcej międzynarodowych uczelni partnerskich, organizacji pozarządowych, korporacji i sieci zawodowych.

Global Executive MBA

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 16 miesięcy April 2020 Austria Launceston

Global Executive MBA to zorientowany na międzynarodowy i najnowocześniejszy program MBA zapewniający unikalną wizję globalną 360 ° z eksperckim wglądem w najlepsze praktyki zarządzania na rozwiniętych i wschodzących rynkach na trzech kontynentach. Z międzynarodowym wydziałem złożonym z wielu najlepszych umysłów w biznesie i ekonomii, ten wysoko akredytowany program jest oferowany przez silne partnerstwo dwóch najbardziej prestiżowych, uznanych szkół biznesowych - Carlson School of Management na University of Minnesota i WU Executive Academy of WU Vienna. Global Executive MBA zajęła 44 miejsce w najnowszym rankingu Executive MBA Financial Times 2016 i jest akredytowana przez najbardziej renomowane na świecie akredytacje, takie jak AACSB, AMBA i EQUIS.