MBASTUDIES

EMBA Wiedeń - programów EMBA Wiedeń EMBA, Wiedeń

Wiedeń, stolica Austrii, jest najlepszym wyborem dla wielu profesjonalistów, którzy, aby przejść do ich wykształcenia i kariery zawodowej. EMBA w Wiedniu oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego i jest to świetny sposób, aby rozwinąć i wzmocnić profesjonalną sieć, która może obejmować Europę. Istnieje również wiele możliwości doświadczyć kultury wśród różnych muzeów, koncertów i teatrów, zapewniając bogaty i dobrze zaokrąglone doświadczenie akademickie.

EMBA w programach Wiedniu są zorganizowane dla obecnych profesjonalistów, którzy, aby przejść do wykonawczych stanowiskach kierowniczych, a potrzebują kształcenia akademickiego biznesu to zrobić. Uczestnicy zarabiają ich EMBA w Wiedniu zdobędą solidne podstawy w zasadach biznesowych, skupiając się na przywództwa i zarządzania. EMBA w Wiedniu zazwyczaj pozwala uczestnikom na kontynuowanie pracy w minimalnym stopniu zakłócając ich kariery.

Przewijać programy poniżej, aby znaleźć EMBA w Wiedniu.To może być kolejny krok w kierunku swoich celów osobistych i zawodowych!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA Bukareszt

WU Executive Academy
EMBA
Lis 2021
<
studia niestacjonarne
<
16 miesiące
30 Cze 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

WU's Executive MBA Bukareszt zajmuje 1. miejsce w Rumunii, chlubiąc się potrójną akredytacją z AACSB (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business), EQUIS (europejski ...

Czytaj więcej

Global Executive MBA

WU Executive Academy
EMBA
Kwi 2021
<
studia niestacjonarne
<
16 miesiące
31 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Global Executive MBA to międzynarodowy, najnowocześniejszy program MBA, zapewniający unikalną wizję 360 ° z eksperckim wglądem w najlepsze praktyki zarządzania na rozwiniętych ...

Czytaj więcej