MBASTUDIES.PL

EMBA Salzburg - programów EMBA Salzburg EMBA, Salzburg

Executive MBA (EMBA) stopień jest przeznaczony dla doświadczonych specjalistów, którzy są gotowi nabyć umiejętności niezbędne do pracy w kierowniczych stanowiskach kierowniczych i zarządczych. Programy odkrywać zawiłości przywództwa, finansów, marketingu i innych istotnych tematów.

Master of Business Administration lub MBA jest stopień poziomu absolwentem dwóch lat, że ludzie mogą realizować po zdobywając tytuł licencjata. Zarabianie MBA mogą pomóc absolwentom zdobyć istotną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, czego potrzebują, aby rozpocząć karierę w świecie korporacji.

 

Austria będzie narażać studentów na różnych tego kraju 's "wybitne " kultury. Austria to doskonały wybór studiów za granicą dla studentów zainteresowanych w języku niemieckim.

Uczelnie wyższe są pojawiające się w tym mieście, w niedawnej przeszłości. Na przykład, Salzburg University, których akcje nazwę z tego miasta, specjalizuje się głównie na programach studiów za granicą. Studenci nawet z USA przyjeżdżają tu studiować.

EMBA Salzburg - Weź EMBA Salzburg. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Mba międzynarodowa - zarządzanie publiczne

SMBS - University of Salzburg Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Październik 2019 Austria Salzburg

Program studiów MBA Public Management oferuje zaawansowane szkolenia dla kadry kierowniczej w dziedzinach publicznych, które są wyjątkowe i niepowtarzalne w krajach niemieckojęzycznych. FIBAA-akredytowany ...

Międzynarodowa kadra kierownicza - zarządzanie opieką zdrowotną

SMBS - University of Salzburg Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Październik 2019 Austria Salzburg

Międzynarodowy Executive MBA - program opieki zdrowotnej Management odbywa się w trzech międzynarodowych miejscach: Salzburg, Marburg, Brüssel, Waszyngton i Toronto. Te unikalne lokalizacje oferują dużą infrastrukturę z nowoczesnymi salami szkolnymi.

Międzynarodowa kadra kierownicza - zarządzanie projektami i procesami

SMBS - University of Salzburg Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Październik 2019 Austria Salzburg

"Executive MBA Project and Process Management" jest obecnie najwyższej jakości programem szkoleniowym z zakresu zarządzania projektami i procesami w Europie.

Międzynarodowa kadra kierownicza - zarządzanie międzynarodowe

SMBS - University of Salzburg Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Październik 2019 Austria Salzburg

Międzynarodowe Executive MBA - International Management przekazuje, na podstawach akademickich, umiejętności analityczne i kompetencje decyzyjne, niezbędne do udanej kariery w Zarządzaniu Ogólnym.

Dyplom MBA w Zarządzaniu Ogólnym

Institut für Management
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 12 - 18 miesiące Otwarta rekrutacja Austria Salzburg

Poszukujesz MBA od jakiegoś czasu, co jest naprawdę możliwe obok pracy i rodziny? Mamy dla Ciebie doskonały program MBA! Dzięki modułowej strukturze i elastycznym czasom egzaminów, ten pozapłacowy kurs MBA jest zoptymalizowany pod kątem czasu, aby zakończyć i indywidualnie planować. Zakwalifikuj się do przywództwa i kolejnego etapu kariery dzięki tej praktycznej edukacji menedżerskiej. Kompleksowa edukacja w zakresie zarządzania ogólnego zapewnia aktualną, dobrze uzasadnioną wiedzę biznesową, umiejętności zarządzania i zarządzania oraz umiejętności przywódcze. Indywidualny projekt studiów i kompleksowa opieka prowadzą do sukcesu!