MBASTUDIES.PL

Zaoczne EMBA Australia - programów EMBA Australia EMBA

Executive MBA Program jest globalny program zarządzania zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów w połowie kariery.Rozwija skutecznych menedżerów na dziś 's dynamicznej organizacji globalnej

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

Zaoczne EMBA Australia - Weź Zaoczne EMBA Australia. Wszystkie Zaoczne EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Business Administration (Executive)

University of Wollongong Faculty of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Otwarta rekrutacja Australia North Wollongong Sydney + 1 więcej

Master of Business Administration Executive (EMBA) zapewnia zintegrowany zestaw wyrafinowanych możliwości teoretycznych i zawodowych dla kadry kierowniczej, osób aspirujących do stanowisk kierowniczych i przedsiębiorców.