EMBA Australia - programów EMBA Australia EMBA

EMBA Australia - programów EMBA Australia EMBA

MBA

EMBA Australii daje profesjonalistów chce promować swoją karierę, możliwość zrobić we własnym tempie. Kandydaci mają możliwość, aby przejść w ich obecnej organizacji i zarabiają znacznie wyższe wynagrodzenie bez zakłócania bieżącej harmonogramy pracy. Specjaliści z co najmniej pięciu lat doświadczenia mogą prowadzić EMBA Australii z wielu różnych uniwersytetach lub programów online, w zależności od preferowanego miast lub programów nauczania.

Często dyrektorzy i wysokiej klasy specjalistów znaleźli się na rozdrożu kariery. Czy szukasz czegoś nowego lub po prostu próbuje wznieść się ponad plateau, EMBA programu Australii pozwala na tych specjalistów jest zastąpienie tej stagnacji lub lepsza ich sytuacja z nową wiedzę i teorii, obok kolegów. Fellow EMBA studentów Australii będzie zachęcać i motywować chęć rozwoju i opierać się na wspólnych doświadczeń.Praktyk biznesowych z całego świata będą omawiane, teorii biznesu będą udostępniane i dyskutowane, a studenci EMBA Australia odejdzie z nowej perspektywy nie tylko na ich własne metody, ale na sposób, w jaki organizacje działają i mają na celu sukces.

Rozpocznij wyszukiwanie programu EMBA, że Australia jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy i przyszłości. Przewijać opcje poniżej i zobacz, co czeka na Ciebie!

Czytaj więcej

Master of Business Administration (Executive)

University of Wollongong Faculty of Business
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat August 2018 Australia North Wollongong

Master of Business Administration Executive (EMBA) zapewnia zintegrowany zestaw wyrafinowanych możliwości teoretycznych i zawodowych dla kadry kierowniczej, osób aspirujących do stanowisk kierowniczych i przedsiębiorców. [+]

Master of Business Administration Executive (EMBA) zapewnia zintegrowany zestaw wyrafinowanych możliwości teoretycznych i zawodowych dla kadry kierowniczej, osób aspirujących do stanowisk kierowniczych i przedsiębiorców.

Program rozwija umiejętności potrzebne do reagowania na dynamiczne środowisko biznesowe poprzez identyfikację, wdrażanie i zarządzanie najlepszymi praktykami biznesowymi na wszystkich etapach cyklu życia biznesowego i zawodowego.

Umiejętności i podejścia przywódcze zostały ulepszone, aby umożliwić skuteczne reagowanie na zarządzanie wszystkimi modelami biznesowymi. Absolwenci są wyposażeni, aby być innowacyjnymi, wizjonerskimi i strategicznymi w dostarczaniu wyników opartych na potrzebach klienta.... [-]


Wykonawczy Master of Business Administration

International Space University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Australia Adelaide

Ta przestrzeń EMBA ma na celu wsparcie osób zaangażowanych w tę firmę, którzy chcą dalej rozwijać karierę i swoje przedsiębiorstwa. [+]

Executive MBA Program

Ten program obecnie znajduje się w ramach przeglądu

Przestrzeń to nowa i zróżnicowana gałąź, która szybko się rozwija, gdy przechodzą przejście z finansowanych ze środków publicznych działań kosmicznych w kierunku "Gospodarki Nowa Przestrzeń". Jest to branża, która łączy zarówno naukowe, jak i praktyczne zastosowania wpływające na nasze codzienne życie i gospodarkę. Ta przestrzeń EMBA ma na celu wsparcie osób zaangażowanych w tę firmę, którzy chcą dalej rozwijać karierę i swoje przedsiębiorstwa.

W szczególności kurs ma na celu zapewnienie uczestnikom następujących umiejętności:

1. Zastosowanie zasad księgowych, finansowych, ekonomicznych, zarządzania i marketingowych w organizacjach przestrzeni kosmicznej, w celu rozwiązywania problemów biznesowych.... [-]