MBASTUDIES

EMBA Rijad - programów EMBA Rijad EMBA, Rijad

Executive MBA Program jest globalny program zarządzania zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów w połowie kariery.Rozwija skutecznych menedżerów na dziś 's dynamicznej organizacji globalnej

Arabia Saudyjska jest jednym z dwóch krajów wymienionych dla ich rodzin królewskich, wraz z Haszymidzkiego Królestwa Jordanii. Jest sporo miejsc pracy dla emigrantów w Arabii Saudyjskiej. It 's zaleca się, aby dowiedzieć się, jak czytać Arabski, podstawowe tajweed i kilka podstawowych umiejętności mówienia przed przyjazdem.

W stolicy Arabii Saudyjskiej, Rijad jest serce królestwa. Mając zamieszkuje ponad 5 milionów ludzi, Rijad ma 15 dzielnic, o różnych niesamowitych atrakcji architektonicznych punkt w świecie. Przemysłowej części jest w północno-wschodniej i wschodniej części miasta.

EMBA Rijad - Weź EMBA Rijad. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA (EMBA)

Al Yamamah University
EMBA
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Al Yamamah University (YU) Executive MBA in International Management & Leadership został stworzony dla wczesnej, jak i średniego zawodowego, którzy chcą budować na ich edu ...

Czytaj więcej