MBASTUDIES.PL

Kształcenie na odległość EMBA Ameryce Środkowej i na Karaibach - EMBA programów EMBA w Ameryce Środkowej i na Karaibach

EMBA może być rozwiązaniem. To pozwala zachować swoją pracę, uczyć się od ekspertów i zastosowanie nowych umiejętności natychmiast z powrotem do siły roboczej.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Ameryka Środkowa to centralny region geograficzny Ameryki. Jest południe, Isthmian część kontynentu północnoamerykańskiego, który łączy się z Ameryki Południowej na południowym wschodzie.

Kształcenie na odległość EMBA Ameryce Środkowej i na Karaibach - Weź EMBA Ameryce Środkowej i na Karaibach. Wszystkie Kształcenie na odległość EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z MBA, Ameryce Środkowej i na Karaibach, Kształcenie na odległość Filter

Wspólnota wykonawczy Master of Business Administration

University College Of The Caribbean
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 20 - 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Jamajka Kingston + 1 więcej

Program skupia się na kwestiach w nowoczesnym środowisku globalnym, i kieruje uczestnikom skupić się na bieżących potrzeb biznesowych, jak również zapewnienie im teoretyczne podstawy do interpretacji kwestii zarządzania i koncepcji.