MBASTUDIES.PL

EMBA Afryce - EMBA programów EMBA w Afryce

Afryka jest najlepsze miejsce do nauki dla studentów z całego świata. EMBA w Afryce stał się szczególnie popularny i coraz więcej osób odkrywa wysokiej jakości programów edukacyjnych. Jak gospodarek w Afryce rosną, jest większe zapotrzebowanie na wykwalifikowanych profesjonalistów, co EMBA w Afryce najlepszy wybór. Ponadto ci, którzy wybierają się na studia w Afryce mogą korzystać z wielu zajęć, krajobrazów, miast, miasteczek i kultur. Programów EMBA w Afryce jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy szukają, aby rozwijać swoją karierę na stanowiskach kierowniczych. Programy są zazwyczaj tak skonstruowane, studenci mogą kontynuować pracę podczas robienia dyplomu. Programy te są szczególnie skuteczne, ponieważ uczniowie mogą wykorzystać swoją wiedzę zdobyte w klasie bezpośrednio do ich miejsc pracy. Podczas zyskuje solidne podstawy biznesowe, programy EMBA w Afryce podkreśli przywództwa, strategii, zarządzania zmianą i rozwój.Dowiedz się więcej około EMBA w Afryce od przyjrzenia poprzez programy poniżej. Gdy znajdziesz program, który cię interesuje, wystarczy wypełnić formularz, a my łączyć się bezpośrednio ze szkołą!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive Master Of Business Administration

Africa University - Zimbabwe
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Zimbabwe Mutare

Program MBA został zaprojektowany w celu zapewnienia podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania, a także pogłębić wiedzę w wybranym obszarze w celu przygotowania absolwentów do ogólnych funkcji zarządzania. Program ma na celu integrację teorii i praktyki związanej ze środowiskiem afrykańskim w kontekście globalizacji.

Executive MBA

Avicenne Private Business School (APBS)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Wrzesień 2019 Tunezja Tunis

MBA Executive od APBS to elastyczny program, który jest skierowany do menedżerów i kadry kierowniczej firm, które chcą zwiększyć swoje umiejętności zawodowe i umiejętności menedżerskich, podczas otwierania nowych możliwości biznesowych.

EMBA w zarządzaniu energią

German Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Tunezja Tunis

Główną dziedziną naszej EMBA w Energy Management odnosi się do pracowników, który pracuje w organizacji publicznych lub (energochłonne produkcji) spółek o specjalizacji w zakresie zarządzania odpadami, zużycie energii, zamówień publicznych, ochrony wód i efektywności energetycznej.

EMBA w zarządzaniu sprzedażą

German Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Tunezja Tunis

Program EMBA Sales Management oferuje swoim uczestnikom cenną wiedzę niezbędną do rozwijania siły sprzedaży i koordynowanie działań sprzedażowych. Udział w tym programie będzie promować zaangażowanie pracowników i poprawy ich sprzedaży i wspierające nastawienie do klientów.

EMBA w ogólnym zarządzaniu

German Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Tunezja Tunis

Program EMBA General Management jest sektor neutralny i nadaje się dla pracowników z różnych segmentów przemysłu i ekonomii, inżynierii, technicznym lub naukowym.

Global Executive MBA

CEIBS Africa
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2019 Ghana Accra

China Europe International Business School (CEIBS) jest wiodącą międzynarodową szkołą biznesu w Chinach. Szkoła jest autonomicznym non-pro t joint venture założona w 1994 roku na mocy umowy między rządem Chin i Komisji Europejskiej.

Global Executive MBA

CEIBS Africa
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Ghana Accra Chiny Shanghai + 2 więcej

CEIBS Globalny Executive MBA jest w niepełnym wymiarze czasu 18-miesięczny program z naciskiem na kwestie kierowniczych w połączeniu z rozwoju przywództwa i coachingu. Otrzymasz edukację światowej klasy z unikalnym punktu widzenia szybko zmieniającym się biznesie i Chin

Executive MBA w Ghanie

Lancaster University Ghana
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Wrzesień 2019 Ghana Accra

Lancaster MBA od dawna cieszył się światową renomę, a także z naszej Executive MBA stało się jeszcze bardziej globalny zasięg, biorąc naszą naukę za granicą, by nasze doświadczenie, aby coraz więcej utalentowanych ludzi. Kurs będzie oferowany na naszym kampusie w Ghanie.

Modułowa Executive MBA

Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Marzec 2020 Nigeria Lagos

Modułowy program Executive MBA Szkoły Biznesu w Lagos jest intensywny program zaprojektowany dla zapracowanych profesjonalistów szukających edukacji zarządzania jakością, który łączy elastyczność z wiedzy akademickiej

emba

Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Marzec 2020 Nigeria Lagos

EMBA w Lagos Business School, Pan-African University jest ożywczy i intensywny program mający na celu przygotowanie potencjalnych menedżerów dla kierownictwa wyższego szczebla

UCT GSB Executive MBA

University of Cape Town Graduate School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Luty 2020 Republika Południowej Afryki Cape Town

GSB MBA specjalizujący się w zarządzaniu wykonawczym (EMBA) to stosowane doświadczenie edukacyjne dla kadry kierowniczej i liderów, które pomogą Ci rozwinąć się w roli wykonawczej, aby był bardziej satysfakcjonujący i celowy. Program rozwinie Twoją obecność, zdolności koncepcyjne, praktyczną mądrość i rozwagę, dzięki czemu będziesz w stanie ustalać priorytety w złożonych sytuacjach i efektywnie dostarczać.

Executive MBA

Business School Netherlands, Nigeria
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Nigeria Lagos

Nasz program Action Learning Executive MBA obejmuje specjalistów od kadry kierowniczej niższego szczebla z różnych stanów Nigerii i sektorów gospodarki.