MBASTUDIES.PL

Zaoczne EMBA Afryce - EMBA programów EMBA w Afryce

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Master of Business Administration (MBA) jest stopnia absolwent, który trwa około dwóch lat studiów otrzymać. Osoby, które zarabiają Zysk ten stopień ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, a może być w stanie szybko znaleźć pracę ze względu na ich lepsze biegłości.

 

Wiele programów w Afryce odbywać się w bardzo nietypowym otoczeniu kulturowym i fizyczne niż większość studentów zna w starych, dobrych czasach. Daj znać, aby dostosować się do tego warunki życia to część zabawy i wyzwaniem tam mieszka. Wyzwaniem jest intelektualny, emocjonalny i fizyczny.

Zaoczne EMBA Afryce - Weź EMBA Afryce. Wszystkie Zaoczne EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

EMBA w zarządzaniu energią

German Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Tunezja Tunis

Główną dziedziną naszej EMBA w Energy Management odnosi się do pracowników, który pracuje w organizacji publicznych lub (energochłonne produkcji) spółek o specjalizacji w zakresie zarządzania odpadami, zużycie energii, zamówień publicznych, ochrony wód i efektywności energetycznej.

EMBA w zarządzaniu sprzedażą

German Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Tunezja Tunis

Program EMBA Sales Management oferuje swoim uczestnikom cenną wiedzę niezbędną do rozwijania siły sprzedaży i koordynowanie działań sprzedażowych. Udział w tym programie będzie promować zaangażowanie pracowników i poprawy ich sprzedaży i wspierające nastawienie do klientów.

EMBA w ogólnym zarządzaniu

German Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Tunezja Tunis

Program EMBA General Management jest sektor neutralny i nadaje się dla pracowników z różnych segmentów przemysłu i ekonomii, inżynierii, technicznym lub naukowym.

Global Executive MBA

CEIBS Africa
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2019 Ghana Accra

China Europe International Business School (CEIBS) jest wiodącą międzynarodową szkołą biznesu w Chinach. Szkoła jest autonomicznym non-pro t joint venture założona w 1994 roku na mocy umowy między rządem Chin i Komisji Europejskiej.

Global Executive MBA

CEIBS Africa
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Ghana Accra Chiny Shanghai + 2 więcej

CEIBS Globalny Executive MBA jest w niepełnym wymiarze czasu 18-miesięczny program z naciskiem na kwestie kierowniczych w połączeniu z rozwoju przywództwa i coachingu. Otrzymasz edukację światowej klasy z unikalnym punktu widzenia szybko zmieniającym się biznesie i Chin

Executive MBA w Ghanie

Lancaster University Ghana
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Wrzesień 2019 Ghana Accra

Lancaster MBA od dawna cieszył się światową renomę, a także z naszej Executive MBA stało się jeszcze bardziej globalny zasięg, biorąc naszą naukę za granicą, by nasze doświadczenie, aby coraz więcej utalentowanych ludzi. Kurs będzie oferowany na naszym kampusie w Ghanie.

Modułowa Executive MBA

Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Marzec 2020 Nigeria Lagos

Modułowy program Executive MBA Szkoły Biznesu w Lagos jest intensywny program zaprojektowany dla zapracowanych profesjonalistów szukających edukacji zarządzania jakością, który łączy elastyczność z wiedzy akademickiej

emba

Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Marzec 2020 Nigeria Lagos

EMBA w Lagos Business School, Pan-African University jest ożywczy i intensywny program mający na celu przygotowanie potencjalnych menedżerów dla kierownictwa wyższego szczebla

Executive MBA

Business School Netherlands, Nigeria
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Nigeria Lagos

Nasz program Action Learning Executive MBA obejmuje specjalistów od kadry kierowniczej niższego szczebla z różnych stanów Nigerii i sektorów gospodarki.