MBASTUDIES

EMBA Łotwa - programów EMBA Łotwa EMBA

Łotwa szybko staje się atrakcyjnym miejscem dla zagranicznych studentów. Oprócz pięknych krajobrazów, instytucje edukacyjne na Łotwie są zaawansowane i dobrze zorganizowane. Jako nowy członek Unii Europejskiej, staje się wielokulturowym kraju, czerpania korzyści z niższych kosztów utrzymania niż w innych krajach europejskich.


EMBA Program Łotwa przedstawić aktualne specjalistów posiadających wiedzę i umiejętności niezbędne do ich dalszej kariery zawodowej. EMBA programów Łotwa są tak zaprojektowane, studenci mogą kontynuować pracę podczas realizacji ich stopnia. W oparciu o doświadczenia zawodowe, studenci zdobywają solidne podstawy biznesu, skupiając się na temat przywództwa i zarządzania. Poprzez zajęć i interaktywne środowisko uczenia się, EMBA studentów Łotwa będzie badać takie tematy jak: ekonomia, informatyka, marketing, reklama, finanse, i zasobów ludzkich.Absolwenci posiadający stopień Łotwa EMBA często przejść do wyższej kadry zarządzającej i wysokich stanowiskach wykonawczych.


Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująca, a następnie spójrz poniżej programu Łotwa EMBA dla Ciebie!        

Wyniki wyszukiwania Filter

EMBA

Riga Business School
EMBA
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

RBS Executive MBA został zaprojektowany, aby przejść doświadczonych menedżerów na nowy poziom przywództwa. Program dodaje nowe możliwości i narzędzia do zarządzania już ogromn ...

Czytaj więcej