W niepełnym wymiarze czasu EMBA Łotwa - programów EMBA Łotwa EMBA

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Łotwa - programów EMBA Łotwa EMBA

MBA

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

Master of Business Administration (MBA) jest stopnia absolwent, który trwa około dwóch lat studiów otrzymać. Osoby, które zarabiają Zysk ten stopień ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, a może być w stanie szybko znaleźć pracę ze względu na ich lepsze biegłości.

 

Łotwa, oficjalnie Republiki Łotewskiej, to kraj w regionie Morza Bałtyckiego Europy Północnej. Graniczy od północy z Estonią, na południu Litwy, na wschodzie z Rosją, a na południowym wschodzie z Białorusią. Łotysze są Baltic ludzie, kulturowo związane z Litwinami. Stolica jest Riga, który jest domem dla Uniwersytetu Łotewskiego z ponad 23.000 zapisanych studentów.

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Łotwa - Weź W niepełnym wymiarze czasu EMBA Łotwa. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

EMBA

Riga Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2019 Łotwa Riga

RBS Executive MBA został zaprojektowany, aby przejść doświadczonych menedżerów na nowy poziom przywództwa. Program dodaje nowe możliwości i narzędzia do zarządzania już ogromnej wiedzy studentów. Program obejmuje wszystkie aspekty współczesnej praktyki zarządzania. Premier RBS w Leadership Development Praktyki rozwija umiejętności i zaufanie do skutecznego wdrożenia strategii do działania. Europejskiej i światowej wyjazdów studyjnych zapewnić perspektywę i wiedzę z całego świata. [+]

RBS Executive MBA został zaprojektowany, aby przejść doświadczonych menedżerów na nowy poziom przywództwa. Program dodaje nowe możliwości i narzędzia do zarządzania już ogromnej wiedzy studentów. Program obejmuje wszystkie aspekty współczesnej praktyki zarządzania. Premier RBS w Leadership Development Praktyki rozwija umiejętności i zaufanie do skutecznego wdrożenia strategii do działania. Europejskiej i światowej wyjazdów studyjnych zapewnić perspektywę i wiedzę z całego świata.

Program Executive MBA RBS jest akredytowana i uznanych międzynarodowo stopień w zarządzaniu.

Najważniejsze programu są:

Praktyka Program Rozwoju Przywództwa (LDP) biegnie przez wszystkich czterech modułów programu EMBA. Uczestnicy LDP uzyskać głębokie zrozumienie głównych koncepcji rozwoju przywództwa i coachingu, jak są one stosowane w różnych sytuacjach biznesowych i społecznych. Badania oparte moduł umożliwić uczniom analizować i pracować na szerokich, zróżnicowanych, międzynarodowych zjawisk gospodarczych. Studenci mają onsite spotkań około raz w miesiącu na długi weekend. Dogodna lokalizacja w Rydze, że zawsze był ośrodkiem działalności gospodarczej, zwłaszcza, że jest na skrzyżowaniu Wschodu i Zachodu. Będąc zaledwie 20 minut od międzynarodowego lotniska w Rydze, można latać do zajęć i wylecieć wygodnie. ... [-]