W niepełnym wymiarze czasu EMBA Łotwa - programów EMBA Łotwa EMBA

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Łotwa - programów EMBA Łotwa EMBA

MBA

Przeznaczone dla profesjonalistów, którzy mają już znaczące praktyczne wiedzy, podyplomowe Executive MBA (EMBA) stopień został zaprojektowany, aby dać studentom narzędzia niezbędne do rozwoju ich kariery. Możesz pracować podczas studiów, ponieważ doświadczenie w świecie rzeczywistym wzbogaca środowisko nauki.

Master of Business Administration (MBA) jest prezentowany absolwentów po ukończeniu dwóch lat od zaawansowanych i specjalistycznych badań obejmujących takie tematy jak biznes, zarządzanie, finanse i rachunkowość. Zarabianie MBA może dać absolwentom przewagę konkurencyjną w stosunku do innych kandydatów do pracy w agresywnym rynku pracy.

 

Łotwa, oficjalnie Republiki Łotewskiej, to kraj w regionie Morza Bałtyckiego Europy Północnej. Graniczy od północy z Estonią, na południu Litwy, na wschodzie z Rosją, a na południowym wschodzie z Białorusią. Łotysze są Baltic ludzie, kulturowo związane z Litwinami. Stolica jest Riga, który jest domem dla Uniwersytetu Łotewskiego z ponad 23.000 zapisanych studentów.

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Łotwa - Weź W niepełnym wymiarze czasu EMBA Łotwa. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

EMBA

Riga Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2019 Łotwa Riga

RBS Executive MBA został zaprojektowany, aby przejść doświadczonych menedżerów na nowy poziom przywództwa. Program dodaje nowe możliwości i narzędzia do zarządzania już ogromnej wiedzy studentów. Program obejmuje wszystkie aspekty współczesnej praktyki zarządzania. Premier RBS w Leadership Development Praktyki rozwija umiejętności i zaufanie do skutecznego wdrożenia strategii do działania. Europejskiej i światowej wyjazdów studyjnych zapewnić perspektywę i wiedzę z całego świata. [+]

RBS Executive MBA został zaprojektowany, aby przejść doświadczonych menedżerów na nowy poziom przywództwa. Program dodaje nowe możliwości i narzędzia do zarządzania już ogromnej wiedzy studentów. Program obejmuje wszystkie aspekty współczesnej praktyki zarządzania. Premier RBS w Leadership Development Praktyki rozwija umiejętności i zaufanie do skutecznego wdrożenia strategii do działania. Europejskiej i światowej wyjazdów studyjnych zapewnić perspektywę i wiedzę z całego świata.

Program Executive MBA RBS jest akredytowana i uznanych międzynarodowo stopień w zarządzaniu.

Najważniejsze programu są:

Praktyka Program Rozwoju Przywództwa (LDP) biegnie przez wszystkich czterech modułów programu EMBA. Uczestnicy LDP uzyskać głębokie zrozumienie głównych koncepcji rozwoju przywództwa i coachingu, jak są one stosowane w różnych sytuacjach biznesowych i społecznych. Badania oparte moduł umożliwić uczniom analizować i pracować na szerokich, zróżnicowanych, międzynarodowych zjawisk gospodarczych. Studenci mają onsite spotkań około raz w miesiącu na długi weekend. Dogodna lokalizacja w Rydze, że zawsze był ośrodkiem działalności gospodarczej, zwłaszcza, że jest na skrzyżowaniu Wschodu i Zachodu. Będąc zaledwie 20 minut od międzynarodowego lotniska w Rydze, można latać do zajęć i wylecieć wygodnie. ... [-]