MBASTUDIES.PL

EMBA Riga - programów EMBA Riga EMBA, Riga

Executive MBA (EMBA) stopień jest przeznaczony dla doświadczonych specjalistów, którzy są gotowi nabyć umiejętności niezbędne do pracy w kierowniczych stanowiskach kierowniczych i zarządczych. Programy odkrywać zawiłości przywództwa, finansów, marketingu i innych istotnych tematów.

Master of Business Administration lub MBA jest stopień poziomu absolwentem dwóch lat, że ludzie mogą realizować po zdobywając tytuł licencjata. Zarabianie MBA mogą pomóc absolwentom zdobyć istotną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, czego potrzebują, aby rozpocząć karierę w świecie korporacji.

 

Łotwa, oficjalnie Republiki Łotewskiej, to kraj w regionie Morza Bałtyckiego Europy Północnej. Graniczy od północy z Estonią, na południu Litwy, na wschodzie z Rosją, a na południowym wschodzie z Białorusią. Łotysze są Baltic ludzie, kulturowo związane z Litwinami. Stolica jest Riga, który jest domem dla Uniwersytetu Łotewskiego z ponad 23.000 zapisanych studentów.

Ryga jest nie tylko największym miastem Łotwy, ale także centrum handlowe i generowanie przychodów. Riga mają wielkie dziedzictwo kulturowe, Łotwy, co więcej, to miasto jest właścicielem wielu platform edukacyjnych. Platformy te służą każdej dziedzinie edukacyjnej ziemi od technicznych instytucji biznesowych.

EMBA Riga - Weź EMBA Riga. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

EMBA

Riga Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Łotwa Riga + 1 więcej

RBS Executive MBA został zaprojektowany, aby przejść doświadczonych menedżerów na nowy poziom przywództwa. Program dodaje nowe możliwości i narzędzia do zarządzania już ogromnej wiedzy studentów. Program obejmuje wszystkie aspekty współczesnej praktyki zarządzania. Premier RBS w Leadership Development Praktyki rozwija umiejętności i zaufanie do skutecznego wdrożenia strategii do działania. Europejskiej i światowej wyjazdów studyjnych zapewnić perspektywę i wiedzę z całego świata.