EMBA Łotwa - programów EMBA Łotwa EMBA

EMBA Łotwa - programów EMBA Łotwa EMBA

MBA

Łotwa szybko staje się atrakcyjnym miejscem dla zagranicznych studentów. Oprócz pięknych krajobrazów, instytucje edukacyjne na Łotwie są zaawansowane i dobrze zorganizowane. Jako nowy członek Unii Europejskiej, staje się wielokulturowym kraju, czerpania korzyści z niższych kosztów utrzymania niż w innych krajach europejskich.


EMBA Program Łotwa przedstawić aktualne specjalistów posiadających wiedzę i umiejętności niezbędne do ich dalszej kariery zawodowej. EMBA programów Łotwa są tak zaprojektowane, studenci mogą kontynuować pracę podczas realizacji ich stopnia. W oparciu o doświadczenia zawodowe, studenci zdobywają solidne podstawy biznesu, skupiając się na temat przywództwa i zarządzania. Poprzez zajęć i interaktywne środowisko uczenia się, EMBA studentów Łotwa będzie badać takie tematy jak: ekonomia, informatyka, marketing, reklama, finanse, i zasobów ludzkich.Absolwenci posiadający stopień Łotwa EMBA często przejść do wyższej kadry zarządzającej i wysokich stanowiskach wykonawczych.


Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująca, a następnie spójrz poniżej programu Łotwa EMBA dla Ciebie!        

Czytaj więcej

EMBA

Riga Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2019 Łotwa Riga + 1 więcej

RBS Executive MBA został zaprojektowany, aby przejść doświadczonych menedżerów na nowy poziom przywództwa. Program dodaje nowe możliwości i narzędzia do zarządzania już ogromnej wiedzy studentów. Program obejmuje wszystkie aspekty współczesnej praktyki zarządzania. Premier RBS w Leadership Development Praktyki rozwija umiejętności i zaufanie do skutecznego wdrożenia strategii do działania. Europejskiej i światowej wyjazdów studyjnych zapewnić perspektywę i wiedzę z całego świata. [+]

RBS Executive MBA został zaprojektowany, aby przejść doświadczonych menedżerów na nowy poziom przywództwa. Program dodaje nowe możliwości i narzędzia do zarządzania już ogromnej wiedzy studentów. Program obejmuje wszystkie aspekty współczesnej praktyki zarządzania. Premier RBS w Leadership Development Praktyki rozwija umiejętności i zaufanie do skutecznego wdrożenia strategii do działania. Europejskiej i światowej wyjazdów studyjnych zapewnić perspektywę i wiedzę z całego świata.

Program Executive MBA RBS jest akredytowana i uznanych międzynarodowo stopień w zarządzaniu.

Najważniejsze programu są:

Praktyka Program Rozwoju Przywództwa (LDP) biegnie przez wszystkich czterech modułów programu EMBA. Uczestnicy LDP uzyskać głębokie zrozumienie głównych koncepcji rozwoju przywództwa i coachingu, jak są one stosowane w różnych sytuacjach biznesowych i społecznych. Badania oparte moduł umożliwić uczniom analizować i pracować na szerokich, zróżnicowanych, międzynarodowych zjawisk gospodarczych. Studenci mają onsite spotkań około raz w miesiącu na długi weekend. Dogodna lokalizacja w Rydze, że zawsze był ośrodkiem działalności gospodarczej, zwłaszcza, że jest na skrzyżowaniu Wschodu i Zachodu. Będąc zaledwie 20 minut od międzynarodowego lotniska w Rydze, można latać do zajęć i wylecieć wygodnie. ... [-]