Filter
EMBA
Łotwa Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Łotwa - programów EMBA Łotwa EMBA

Łotwa szybko staje się atrakcyjnym miejscem dla zagranicznych studentów. Oprócz pięknych krajobrazów, instytucje edukacyjne na Łotwie są zaawansowane i dobrze zorganizowane. Jako nowy członek Unii Europejskiej, staje się wielokulturowym kraju, czerpania korzyści z niższych kosztów utrzymania niż w innych krajach europejskich.


EMBA Program Łotwa przedstawić aktualne specjalistów posiadających wiedzę i umiejętności niezbędne do ich dalszej kariery zawodowej. EMBA programów Łotwa są tak zaprojektowane, studenci mogą kontynuować pracę podczas realizacji ich stopnia. W oparciu o doświadczenia zawodowe, studenci zdobywają solidne podstawy biznesu, skupiając się na temat przywództwa i zarządzania. Poprzez zajęć i interaktywne środowisko uczenia się, EMBA studentów Łotwa będzie badać takie tematy jak: ekonomia, informatyka, marketing, reklama, finanse, i zasobów ludzkich.Absolwenci posiadający stopień Łotwa EMBA często przejść do wyższej kadry zarządzającej i wysokich stanowiskach wykonawczych.


Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująca, a następnie spójrz poniżej programu Łotwa EMBA dla Ciebie!        

Czytaj więcej Pokaż mniej

Results

Riga Business School

RBS Executive MBA został zaprojektowany, aby przejść doświadczonych menedżerów na nowy poziom przywództwa. Program dodaje nowe możliwości i narzędzia do zarządzania już o ... [+]

RBS Executive MBA został zaprojektowany, aby przejść doświadczonych menedżerów na nowy poziom przywództwa. Program dodaje nowe możliwości i narzędzia do zarządzania już ogromnej wiedzy studentów. Program obejmuje wszystkie aspekty współczesnej praktyki zarządzania. Premier RBS w Leadership Development Praktyki rozwija umiejętności i zaufanie do skutecznego wdrożenia strategii do działania. Europejskiej i światowej wyjazdów studyjnych zapewnić perspektywę i wiedzę z całego świata.

Program Executive MBA RBS jest akredytowana i uznanych międzynarodowo stopień w zarządzaniu.

Najważniejsze programu są:

Praktyka Program Rozwoju Przywództwa (LDP) biegnie przez wszystkich czterech modułów programu EMBA. Uczestnicy LDP uzyskać głębokie zrozumienie głównych koncepcji rozwoju przywództwa i coachingu, jak są one stosowane w różnych sytuacjach biznesowych i społecznych. Badania oparte moduł umożliwić uczniom analizować i pracować na szerokich, zróżnicowanych, międzynarodowych zjawisk gospodarczych. Studenci mają onsite spotkań około raz w miesiącu na długi weekend. Dogodna lokalizacja w Rydze, że zawsze był ośrodkiem działalności gospodarczej, zwłaszcza, że jest na skrzyżowaniu Wschodu i Zachodu. Będąc zaledwie 20 minut od międzynarodowego lotniska w Rydze, można latać do zajęć i wylecieć wygodnie. ... [-]
Łotwa Riga
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku