EMBA w ogólnym zarządzaniu

Informacje ogólne

Opis programu

EMBA w Generalnej Dyrekcji

GBS Executive MBA (Master of Business Administration) Program skierowany kadry kierowniczej, obecnych i przyszłych menedżerów, pozwalając im uzyskać ten prestiżowy tytuł kontynuując jednocześnie trzymać swoje dotychczasowe miejsca pracy w pełnym wymiarze godzin.

Program studiów skupia się na poprawie zarządzania strategicznego myślenia uczestników, która pozwoli im na wykonywanie krytyczną analizę każdej sytuacji biznesowej oraz stosować różne teorie kierownicze do rozwiązywania problemów biznesowych. Innym istotnym aspektem programu jest rozwój przywództwa i umiejętności komunikacyjnych i budowania sieci profesjonalnych poprzez działania w zakresie budowania zespołu i pracy grupowej. Ponadto, uczestnicy uczą się korzystać z narzędzi niezbędnych do badań biznesu i pod koniec programu można zintegrować i stosować otrzymaną wiedzę na ich obszarze specjalizacji.

Wreszcie, jak wszyscy dyrektorzy wymagają kompleksowego zrozumienia sprawozdania finansowego programu GBS Executive MBA pozwala uczestnikom na uzyskanie wspólnej wiedzy w zapoznaniem przepływów pieniężnych sprawozdania, rachunek zysków i strat, bilanse. To ważne umiejętności praktycznych pomaga kierownictwo dokładnie zinterpretować wyniki finansowe, ocenić aktualny stan danej organizacji i rozpoznać potencjalne wyzwania.

Program Executive MBA GBS jest zazwyczaj w niepełnym wymiarze czasu program 2-lata jako kandydaci często pracują w pełnym wymiarze godzin we wszystkich pomieszczeniach. Zajęcia odbywają się zwykle raz na 2 miesiące i składa się z różnych typów szkoleń biznesowych, takich jak projekty, spraw życiowych i warsztatów, które wymagają aktywnego współdziałania w klasie.

Informacje o programie

Program EMBA General Management jest sektor neutralny i nadaje się dla pracowników z różnych segmentów przemysłu i ekonomii, inżynierii, technicznym lub naukowym. Odnosi się on do potrzeb różnych przedsiębiorstw, administracji publicznej, organizacji i instytucji ze względu na szeroki kierunków studiów oferowanych. Program może być optymalnie dostosowany do potrzeb uczniów i ich pracodawców w trakcie badań i realizacji pracy magisterskiej. Program EMBA Generalna Dyrekcja dostarczy niezbędnych umiejętności i wiedzy dla studentów jako odpowiedzialnych liderów w swoich firmach, które zapewnią stabilność i rozwój ich firm.

Podstawy programowe

Program Specials

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The German Business School is the first unique Business School in Tunisia applying German Standards for executive education together with its partner University of Applied Management in Mannheim (Busi ... Czytaj więcej

The German Business School is the first unique Business School in Tunisia applying German Standards for executive education together with its partner University of Applied Management in Mannheim (Business School of HdWM). The GBS ensures with its international professional team a sustainable, strategic vocational management training for future managers in EMEA. Pokaż mniej