Świat biznesu zmienił się diametralnie. Z jakimi firmami chce się absolwentom MBA, a co MBA muszą odnieść sukces, zmieniło się wraz z nim.


University of Michigan Business School podejście jest wyjątkowo zaprojektowany w celu promowania doskonałości studentów chcących zanurzyć się w doświadczeniu MBA. Jako generalna instytucja zarządzająca, Michigan zapewnia doskonałą kadrę naukową, wykorzystując długą tradycję budowania doskonałości wydziału w każdej funkcji biznesowej, a nie tylko na danym obszarze. Indywidualizowane podejście Business School łączy w sobie dostarczanie wiodącej wiedzy opartej na uznanym spuściźnie badawczym z postępowym rozwojem zawodowym. Ten rygorystyczny program nauczania podąża za sprawdzonym postępem w podstawowych wymaganiach podstawowych, szerokiej ofercie studiów do wyboru i bogatym wyborze skoncentrowanych zadań w terenie i poza nim. Program zapewnia kombinację innowacyjnych teorii i stosownych aplikacji w rzeczywistym świecie, aby spełnić Twoje oczekiwania i spełnić zmieniające się potrzeby globalnej społeczności biznesowej. Jest to potężny wymiar Michigan MBA, który zapewnia absolwentom wyraźną przewagę.


Zajęcia odbywają się w głównym kampusie szkoły w Ann Arbor, od września do kwietnia przez dwa lata. Chociaż tutaj będziesz cieszyć się współpracą, zróżnicowaną społecznością i dostępem do światowych zasobów uniwersyteckich. Będziesz doświadczenie korzyści z uczestnictwa w ulubionym programie MBA wśród korporacyjnych rekrutacji, w wyniku szerokiego wyboru kariery nie ma sobie równych. I w końcu będziesz mieć to, czego potrzebujesz, aby przejść nigdzie - i zaufanie i wewnętrzny kierunek, aby zdefiniować sukces dla siebie, kiedy tam dotrzesz.


Zakorzenione w podstawowych zasadach biznesowych, program nauczania University of Michigan Business School ewoluował, aby sprostać konkretnym, indywidualnym celom, jak również dynamicznym potrzebom globalnej społeczności biznesowej.


Pierwszy rok rozpoczyna się od intensywnego programu nauczania podstawowego, obejmującego dziesięć podstawowych funkcji biznesowych i zawiera siedemdziesięciotygodniowy multidyscyplinarny projekt działań - lub MAP - umożliwiający zastosowanie tego, czego nauczyłeś się dopiero w rzeczywistej sytuacji biznesowej. Oferowany w krajowych, międzynarodowych lub przedsiębiorczych ustawieniach program MAP wysyła studentów pierwszego roku studiów MBA w celu przeprowadzenia konsultacji w Stanach Zjednoczonych i na świecie w celu dalszego rozwijania umiejętności i uzyskania potencjalnych możliwości kariery.


Bez potrzeby specjalizowania się lub większego w jednym konkretnym obszarze, Michigan zapewnia swobodę indywidualizacji swojego programu w drugim roku, aby spełnić Twoje cele zawodowe. Wybierz spośród ponad 100 wydziałów w 12 departamentach, aby odpowiednio dostosować kierunek studiów. Lub, realizuj jeden z ponad 20 programów podwójnego stopnia, oferowanych w połączeniu z kilkoma wiodącymi szkołami i departamentami uniwersytetu. Zamiarowane instytuty badawcze w Szkole Biznesowej pomogą również doskonalić swoje umiejętności we wszystkich aspektach, od zarządzania środowiskowego po przedsiębiorczość.


Poprzez współtworzenie swoich doświadczeń edukacyjnych jesteś zmuszony do podejmowania ryzyka i prowadzenia przez całe życie intelektualnej przygody. Na Uniwersytecie Michigan Business School nie jesteście biorcą homogenizowanego MBA; jesteś aktywnym uczestnikiem niestandardowego procesu edukacyjnego.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa