Przeczytaj oficjalny opis

Zaszufluj swoją przyszłość: przenieś swoją karierę w szanowany dyplom MBA z Saint Leo University! Oferujemy to, czego potrzebujesz, dokąd idziesz z naszym Weekendowym Programem MBA. Saint Leo University wyróżnia osoby, które są już i wspiera osobę, którą chcesz stać się światem biznesu. Masz możliwość ukończenia 12 wymaganych kursów (trzy semestry godzin na kurs) w ciągu zaledwie 24 miesięcy, biorąc dwie klasy na 16 tygodni.

Zaangażowany Wydział: Każda klasa jest prowadzona przez wybitnych profesjonalnych pedagogów z prawdziwym doświadczeniem świata, którzy zdobyli najwyższy stopień w swojej dziedzinie. Doświadczenie w klasie w Saint Leo zapewnia indywidualną uwagę małych lekcji, na które zasługujesz.

Nasz program nauczania ma na celu stworzenie jutrzejszych liderów organizacyjnych. Program Weekend obejmuje kursy rachunkowości finansowej, marketingu, strategii zarządzania, międzynarodowego biznesu, etyki, prawa i przywództwa. Saint Leo da Ci przewagę, której potrzebujesz w swojej obecnej karierze lub otwórz drzwi na zupełnie nowy.

Saint Leo jest liderem w dostarczaniu wysokiej jakości edukacji, zapewniając uczestnikom uzbrojonych usług, a także dorosłych.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
24 miesięcy
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa