Czy wybiera się dwuletnie studia MBA Emory?

Zaprojektowany, aby zapewnić Ci wyjątkową edukację, która przygotowuje Cię do prowadzenia w stale zmieniającym się rynku, dwuletnia MBA jest celowe podejście i koncentruje się na wynikach.

 • # 20 Best US Full-time MBA (Finanical Times, 2019)
 • 155.753 USD średniej początkowej wynagrodzenia podstawowego plus premii (klasa 2018)
 • 95% studentów z ofertami pracy w ciągu 3 miesięcy od ukończenia studiów (klasa 2018)


U niquely Goizueta

Goizueta MBA to jedyny najpopularniejszy program MBA oferujący światowej klasy wykładowców akademickich i lekcje projektowania w dynamicznym, globalnym mieście . Zdobądź uznane na całym świecie MBA i otrzymuj spersonalizowaną informację zwrotną o wysokiej jakości oraz dostęp do Fortune 500 i nowo powstających firm.

Najlepiej ze wszystkich światów

Nie musisz wymieniać dostępu w intymności lub kompromisach w światowej klasie edukacji biznesowej. MBA Goizueta dostarcza wszystkie trzy.

Wykształcenie biznesowe klasy biznesowej

Nie tylko będziesz uczyć się od światowej sławy wydziału, ale także będziesz angażować się w najlepszy w klasie program MBA, który jest praktyczny, skoncentrowany na kliencie i wciągający. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych

Ożywam środowisko uczenia się

Goizueta ma małe rozmiary. Z 5 do 1 studentem do wydziału - najniższy z 25 najlepszych programów MBA - zapewniamy, że otrzymasz spersonalizowaną uwagę, na którą zasługujesz zarówno w klasie, jak i poza nią. Nawiążesz trwałe relacje z pracownikami wydziału, programu i kariery oraz kolegami z klasy, które poprawią twoje akademickie doświadczenie i wzbogacą twoją karierę.

D ynamiczne, globalne miasto

Prowadzenie Goizueta MBA oznacza dostęp do całej Atlanta ma do zaoferowania. Dzięki międzynarodowym korporacjom, w tym The Home Depot, UPS, Coca-Cola, Delta i SunTrust z siedzibą w Atlancie, zajmuje trzecie miejsce w rankingu wśród miast z największą siedzibą główną FORTUNE 500. Dodaj tętniącej życiem kulturę start-up, najbardziej ruchliwe lotnisko na świecie, światowej klasy sztuki, rozrywki i sportu - a odkryjesz, że Atlanta ma więcej do zaoferowania niż dobra pogoda i południowy urok.

 • # 20 Najlepszy amerykański pełny etat MBA (Financial Times, 2019)
 • 5: 1 student do proporcji wydziału, najmniejszy rozmiar klasy w dowolnym top-25 USA w pełnym wymiarze godzin MBA
 • # 3 Pozycja Atlanty wśród amerykańskich miast z największą liczbą fortuny 500 (FORTUNE, 2017)


Wykraczaj poza środowisko akademickie

Nasz przemyślany, kompleksowy program MBA dostarcza umiejętności rozwiązywania problemów i przywództwa, aby zapewnić, że jesteś "gotów na pierwszy dzień". Dzięki projektom skoncentrowanym na kliencie , praktycznym szkoleniu przywódców i wciągającej globalnej ekspozycji dostosujesz doświadczenie akademickie dostosowane do Twoje cele zawodowe i osobiste.

Załadowane rdzenie, w pełni załadowane opcje fakultatywne

Skupiamy się na przygotowaniu Cię do pierwszego dnia, dzięki czemu będziesz przygotowany do walki o ziemię bez utraty kroku. Pod koniec pierwszego roku, wejdziesz na letni staż uzbrojony w narzędzia do doskonałości. Pod koniec sekundy będziesz gotowy, aby wrócić do pracy z nogą na swojej konkurencji.

Twój stopień będzie pracował dla ciebie - dotrzymując kroku, gdy ty i twoja kariera rośnie.

Stopniowe podejście do struktury programu

Począwszy od czołowych klas podstawowych po zintegrowane kursy doskonalenia zawodowego, aż po szereg przedmiotów do wyboru z różnych dziedzin tematycznych, dwuletnia licencja MBA ma wszystko, czego potrzeba, aby utrzymać swój silny rozmach.

Twoje pierwsze semestralne klasy podstawowe są wypełnione krytycznymi zajęciami, aby rozwinąć wiedzę biznesową potrzebną do ukończenia najwyższej klasy MBA, takiej jak nasza. Od samego początku będziesz budować solidną wiedzę biznesową dzięki takim kursom, jak: analiza danych i decyzji, marketing i finanse. Działania związane z rozwojem kariery są również włączone do programu nauczania, w tym naszego kursu rozwoju zawodowego, prowadzonego przez naszych pracowników Centrum Zarządzania Karierą. Dostarczanie tak ważnych treści związanych z karierą, równolegle z kluczowymi kursami akademickimi, nauczy Cię ćwiczyć swoją naukę i wyostrzyć twoją dostawę i wyniki.

Gdy osiągniesz drugi semestr, będziesz miał już solidny zestaw umiejętności, dzięki czemu będziesz gotowy do zajęcia się obierami, które dopełniają twoją naukę. Wybór z ponad 90 electives oznacza, że masz pełną kontrolę nad swoim skupieniem w programie z doświadczeniem w niezliczonych dziedzinach. Ten preparat zapewnia głębokie studiowanie i pozwala w pierwszym dniu stażu i każdej pracy przyczynić się do tego.

 • Dostępnych jest 90 przedmiotów do wyboru
 • 5 międzynarodowych opcji podróży dostępnych każdego roku
 • 20 oferowanych stężeń

Zalety małego programu

Podstawy dla przełączników kariery

Wprowadzanie zmian w edukacji

Uczenie się przez doświadczenie

Teoria zajęć jest krytyczna, ale potrzeba więcej, aby rozwinąć się w dobrze zaokrąglonego lidera i myśliciela biznesowego. Emory jest pionierem w uczeniu się przez doświadczenie - łączy w sobie teorię i praktykę w taki sposób, aby ożywić klasę - i skupić się na przyszłości.

Globalne możliwości

Image for Global Opportunities Biznes nie polega na tym, gdzie jesteś dzisiaj - chodzi o to, dokąd zmierza świat. Dlatego każdy program Emory MBA nadaje globalnej perspektywie znak rozpoznawczy programu. Poznaj inny kraj, ucz się innego języka - nawet pracuj nad projektami z całego świata. Weź poważnie naukę globalną i zabierze Cię na wyższy poziom.


Jeśli masz pewność co do kariery zawodowej

Goizueta konsekwentnie plasuje się wśród 10 najlepszych programów MBA na rzecz zatrudnienia *, ponieważ rozwijamy nasze usługi kariery, aby wspierać indywidualne cele zawodowe. Przygotuj się na przygotowanie do stażu, zanim postawisz stopę na kampusie i zaczniesz pracować z osobistym trenerem kariery dopasowanym do twoich zainteresowań. W Goizueta znajdziesz nieocenione zasoby i zaangażowanych absolwentów, którzy wspierają każdy krok Twojej kariery. (* Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych

 • Pozycja nr 1 za najmniejszą średnią liczbę lat do zwrotu (3,6, Forbes 2017)
 • 155.753 USD średniej początkowej wynagrodzenia podstawowego plus premii (klasa 2018)
 • 95% studentów z ofertami pracy w ciągu 3 miesięcy od ukończenia studiów (klasa 2018)

Partner od samego początku

W Goizueta twoja kariera jest zawsze najwyższym priorytetem. Zobowiązujemy się do Ciebie i Twojej kariery, zanim postawisz stopę na terenie kampusu. Z pomocą naszego personelu Centrum Zarządzania Karierą (CMC), wykładowców i mentorów rówieśników, będziesz gotowy w pierwszym dniu, aby osiągnąć sukces w swoim programie, a także udzielać wywiadów, staży i kariery w pełnym wymiarze godzin.

Strategie kariery

Przed rozpoczęciem zajęć CMC połączy Cię z trenerem kariery w oparciu o Twoje cele zawodowe. Wykonasz samoocenę, która zapewni cenny wgląd w twoje mocne i słabe strony, pasje i optymalne opcje kariery. Dzięki temu samopoznaniu zaczynasz otrzymywać informacje potrzebne do zbadania różnych ścieżek kariery i zdefiniowania unikalnych celów.

Po przybyciu na kampus, CMC współpracuje z Tobą indywidualnie w celu opracowania spersonalizowanych wyników, pomocy w sprecyzowaniu celów zawodowych, a następnie przygotowania Cię do pożądanych pozycji. Będziesz badać konkretne obszary zainteresowań na różnych panelach kariery i wydarzeniach networkingowych. Połączenia między różnymi branżami, obszarami i funkcjami stwarzają wiele możliwości identyfikacji Twojej idealnej kariery zawodowej.

Nawet po ukończeniu studiów będziesz miał dostęp do naszej potężnej sieci poprzez nasze Alumni Career Services. W Goizueta nasze wsparcie pomoże ci odnieść sukces na całe życie.


Rekrutacja

Starter dla Twojego sukcesu

Gratuluję rozpoczęcia ścieżki do MBA! Tutaj znajdziesz terminy, kroki aplikacji i informacje o tym, jak zasilić MBA Goizueta. Naszym celem jest dostarczenie solidnej wiedzy na temat tego, czego się spodziewać podczas ubiegania się o dwuletnią licencję MBA Goizueta, dzięki czemu możesz zacząć jutro już dziś.

Nasz kompleksowy dwuletni MBA jest przeznaczony dla studentów, którzy:

 • Zdobył tytuł licencjata i posiada mocne akademickie wykształcenie
 • Uzyskał co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego po ukończeniu studiów, w pełnym wymiarze czasu pracy (chyba że ma zastosowanie do wspólnego programu studiów)
 • Otrzymał wyniki konkurencyjne na poziomie GMAT lub GRE, a dla osób, które nie znają angielskiego, TOEFL, PTE lub IETLS
 • Przyjdź przygotowany, aby wnieść cenny wkład do zajęć
 • Wykazali się zdolnością do rozwijania, przewodzenia, uczenia się i rozwoju

Terminy składania wniosków na lata 2018-2019

106372_Skjermbilde2018-12-09kl.17.27.04.png

* Preferowany termin dla rocznych wnioskodawców MBA, międzynarodowych wnioskodawców i wnioskodawców zainteresowanych rozpatrywaniem najlepszych stypendiów

** Ostateczny termin stypendiów ogólnych opartych na wartości

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Goizueta Business School »

Ostatnia aktualizacja June 9, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Razem czesne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa