Dwuletni Bentley MBA

Bentley University - McCallum Graduate School of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Dwuletni Bentley MBA

Bentley University - McCallum Graduate School of Business

Przygotuj się na dzisiejsze jutrzejsze zajęcia dzięki dwumiesięcznemu, pełnoetatowemu programowi MBA dla Bentley Graduate Business School. Zdobądź umiejętności biznesowe potrzebne w dzisiejszej dynamicznej gospodarce w połączeniu ze wsparciem naszego krajowego centrum usług karier, aby przyspieszyć Twoją karierę. Wybieraj spośród ośmiu koncentracji, aby zindywidualizować swój stopień dzięki specjalistycznym umiejętnościom, których szukają dziś najwięksi pracodawcy.

Kandydaci mogą wybierać między absolwentami ostatnich lat studiów a tymi, którzy mają 7 lub więcej lat pracy zawodowej. Program zapewnia solidne podstawy w głównych obszarach działalności, na których studenci mogą budować, biorąc udział w kursach i koncentracjach.

Dzisiejsi liderzy biznesu potrzebują zarówno wiedzy, jak i głębokości. Zajęcia fakultatywne w programie MBA firmy Bentley umożliwiają zdobycie specjalizacji, która zwiększa wartość przyszłego pracodawcy.

Możesz dostosować swój stopień, wybierając spośród ośmiu koncentracji:

  • Księgowość
  • Analityka biznesowa
  • Ekonomika rynków finansowych
  • Finanse
  • Systemy informacyjne i technologia
  • Prawo i podatki
  • Przywództwo (wcześniej zatytułowane Zarządzanie)
  • Marketing
Top 200 MBA Programs

Podwójne stopnie

Studenci w programie MBA mogą połączyć swój dyplom z jedną z sześciu ofert Master of Science w Bentley. Integracja ogólnych umiejętności biznesowych nabytych dzięki MBA z ukierunkowaną wiedzą specjalistyczną z tytułem magistra zapewnia specyficzny zestaw kwalifikacji do poszukiwania pracy.

Punkty z czterech kursów dotyczą obu stopni, więc możesz zdobyć cenne dodatkowe kwalifikacje, wypełniając sześć dodatkowych kursów. Czesne na program MBA nie obejmuje kursów Master of Science; są one naliczane według zwykłej stawki za kurs.

Profil ucznia

Program MBA (Full-Time, Two Years) jest przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę z dodatkowym poświadczeniem wysokiej wartości dla potencjalnych pracodawców.

Absolwenci wchodzą na konkurencyjny rynek z dobrą znajomością zagadnień biznesowych. Co równie ważne, program zapewnia solidne podstawy przywództwa, wartości, świadomości kulturowej, społecznej odpowiedzialności biznesu, kreatywności i innowacji - cechy, które są niezbędne dla menedżerów w globalnej gospodarce.

Wyniki kariery

Gdy będziesz budować umiejętności i wiedzę w klasie i poza nią, zespół Graduate Career Services będzie współpracować z Tobą, aby podkreślić swoje osiągnięcia w życiorysie i rozmowach kwalifikacyjnych z potencjalnymi pracodawcami. Program MBA stanie się odskocznią do następnego kroku w twojej karierze.

Niedawni absolwenci mają wylądowane stanowiska w branżach takich jak reklama, doradztwo, produkty konsumenckie, usługi finansowe, technologia, a także sektory rządowe i non-profit. W ostatnich latach 78 procent absolwentów było zatrudnionych w ciągu trzech miesięcy od ukończenia studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Waltham, Massachusetts
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Waltham, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą