"Biznes i rząd są tak bardzo powiązane ze sobą, a obie instytucje są zasadniczo ludzkie - separacja, jeśli kiedykolwiek istniała, jest coraz bardziej cienka - polityka kształtuje politykę biznesową i biznesową, a ci sami ludzie grają obie strony gry. Zrównoważoności nie może wspierać sam biznes, ani sam rząd, ale oba działają wspólnie. "- Edward West, założyciel, Mission Motors MBA '07, Presidio Graduate School

MBA / MPA Dual Degree:

Presidio Graduate School oferuje studentom studiów stacjonarnych w San Francisco możliwość zdobycia dwóch tytułów magisterskich w ciągu trzech lat: MBA i MPA w Sustainable Management. Uczniowie wypełniają ten rygorystyczny program 90-cio godzinowy, łącząc najlepsze innowacje w sektorze prywatnym z naszymi najnowszymi szkoleniami w sektorze publicznym.

Podsumowanie programu MBA / MPA Dual Degree.

Od marketingu i zrównoważonej działalności, poprzez rozwój obszarów miejskich po finanse publiczne , nasi studenci MBA / MPA Dual Degree są w stanie zobaczyć całe pole gry z różnych perspektyw instytucjonalnych i mieć kompleksowy wgląd w to, jak wprowadzać innowacje i wprowadzać zmiany. Jest to idealny wybór dla studentów, którzy chcą odgrywać wiodącą rolę w branżach działających między sektorem publicznym i prywatnym, i którzy starają się dostosować cele handlowe i polityczne do bardziej zrównoważonych wyników.

MBA / MPA Dual Degree pozwala absolwentom rozwijać się w dowolnym miejscu w systemie rynkowym, od lokalnych i federalnych agencji rządowych, poprzez przedsiębiorcze start-upy, aż po firmy z listy Fortune 100, aż po organizacje pozarządowe. Nasi studenci MBA / MPA Dual Degree są również idealnie przystosowani do pracy w wysoce regulowanych branżach, takich jak energia, żywność i rolnictwo, konopie indyjskie i opieka zdrowotna; oraz do odgrywania ról w rozwoju biznesu, rzecznictwie lub sprawach zewnętrznych.

Potężny zintegrowany projekt

Konstrukcja MBA / MPA Dual Degree ilustruje charakterystyczne podejście PGS do zrównoważonego zarządzania. Ten MBA / MPA Dual Degree jest zbudowany na tych samych fundamentach MBA i MPA, co nasze programy z jednym stopniem.

Podczas gdy nasze indywidualne programy MBA i MPA są już ściśle zintegrowane, z 50% nakładania zajęć, MBA / MPA Dual Degree pozwala studentowi wziąć cały zestaw kursów z każdego programu i zdobyć głębokie umiejętności w zakresie zarządzania międzysektorowego i współpracy.

Program MBA / MPA Dual Degree kończy się projektami MBA i MPA Capstone, które demonstrują gotowość absolwenta do podjęcia najbardziej trudnych wyzwań międzysektorowych.

Uwaga: Ze względu na strukturę kursu hybrydowego (mieszane kursy online / miesięczne) program nie jest dostępny dla studentów z zagranicy wymagających wizy studenckiej. Proszę spojrzeć na nasz program MBA w Sustainable Business, program Metro w Seattle, jeśli wymagana jest wiza studencka.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Presidio Graduate School »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń