Doktorat z inżynierii naftowej

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Jesteśmy przekonani, że naszym głównym atutem jest kapitał ludzki. Przygotowanie ludzi, którzy mieliby najlepsze wykształcenie i mogą pracować w dowolnym miejscu na świecie, jest trudnym i ważnym zadaniem. Cieszymy się, że możemy pracować w instytucji, która ma wizję i strategię jasnej i długoterminowej przyszłości tego kraju. Sektor energetyczny jest kluczowym sektorem gospodarki Kazachstanu. Nasz Wydział przyczynia się do rozwoju tego sektora nie tylko w Kazachstanie; odpowiadamy również na potrzeby światowej energetyki.

146012_pexels-photo-3855962.jpeg

Optymalizujemy nasz program nauczania, aby nasi uczniowie mogli posiadać wiedzę odpowiednią dla branży. KBTU ma doskonałą Szkołę Biznesu i dobrze znany Wydział Informatyki, nasi studenci biorą również udział w kursach w tych szkołach, aby mieć szersze zrozumienie i więcej narzędzi w swoim zestawie narzędzi.

Nasza kadra dydaktyczna to nie tylko naukowcy, ale także specjaliści, którzy pracują lub pracowali w branży naftowo-gazowej od wielu lat. Aktywnie zapraszamy ekspertów branżowych, którzy doradzają nam w zakresie naszych programów nauczania. Prowadzą również wykłady i dzielą się z naszymi studentami swoimi doświadczeniami terenowymi i studiami przypadków.

Aktywnie współpracujemy z firmami energetycznymi, trwała interakcja i współpraca z firmami energetycznymi pomaga w znalezieniu doskonałych możliwości stażu i kariery dla naszych studentów.

Studenci, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę lub kochają życie akademickie poprzez badania, Wydział Energetyki i Nafty i Gazu oferuje studia magisterskie i doktoranckie. programy. Zapraszamy profesorów i ekspertów branżowych z całego świata. Zapraszamy biznes i przemysł do przyłączenia się do nas w kształtowaniu przyszłości kapitału ludzkiego.

Wierzymy, że dzięki współpracy i partnerstwu w zakresie badań, nauczania i uczenia się osiągniemy doskonałość akademicką. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie społeczeństwa opartego na wiedzy w kraju i za granicą.

Ostatnia aktualizacja Gru 2020

Informacje o uczelni

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of ... Czytaj więcej

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of science for the benefit of the region and the country as a whole. The strategic vision of the University is to promote the ideals of academic excellence, scientific progress, and national well-being, to maintain the status of an undisputed leader in the field of technical and business education. The major goals and ambitions of the university are the creation of a scientific and educational center with highly qualified scientific and pedagogical potential and a developed modern material and technical base, the development of a dual vocational training, training of highly qualified specialists who have professional and personal competencies with emphasis on financial, power-generating sector, spheres of high and information technologies and the maritime industry. Pokaż mniej