TOP UP INTERNATIONAL MBA

International MBA Buckinghamshire New University jest stopniem magistra dla osób posiadających licencjat i podyplomowe dyplomu i chcących uzyskać mistrzostwo w dziedzinie Business Administration na globalnym rynku. Studenci opracują umiejętności wysokiego rzędu w zakresie analizy i krytycznej oceny; umiejętność analizowania informacji i rozwiązywania złożonych problemów; myśleć rygorystycznie i niezależnie, i stosować te umiejętności w wybranej sferze zawodowej przedsiębiorstwa.

Treść kursu / opis

Poziom 7 Dyplom w zarządzaniu strategicznym i przywództwie (8 jednostek) (120 kredytów)

 • Rozwój jako strategiczny menedżer
 • Wiodący strategiczny projekt zarządzania
 • Finanse dla menedżerów
 • Marketing strategiczny
 • Kierunek strategiczny
 • Planowanie strategiczne
 • Zarządzaj zespołem, aby wspierać strategię
 • Zarządzanie informacją i podejmowanie strategicznych decyzji

Międzynarodowe MBA przyznane przez nowy uniwersytet Buckinghamshire w Wielkiej Brytanii (3 jednostki) (60 kredytów)

 • CW1 - Propozycja badawcza
 • CW2 - Metody badawcze
 • CW3 - Projekt IMBA

EXECUTIVE MBA W 10 MIESIĘCY

Executive MBA:

Executive MBA to 10-miesięczny program oferowany przez Cromwell UK. Czy dążysz do wspaniałej kariery z wyjątkowymi możliwościami w przyszłości? Jeśli tak, Cromwell UK Executive MBA oferuje nieocenione lekcje w zarządzaniu. Uprawnienie do Executive MBA to minimum 5 lat doświadczenia zawodowego. To świetna okazja, aby zdobyć umiejętności biznesowe i przywódcze i przygotować się na wspaniałą przyszłość. W przeciwieństwie do studiów MBA w pełnym wymiarze czasu, gdzie można znaleźć młodszych i niedoświadczonych studentów, program Executive MBA jest specjalnie zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy mają minimum 5 lat doświadczenia zawodowego. Jeśli więc chcesz rozwinąć swoją wiedzę na temat zarządzania i pogłębić swoją wiedzę o biznesie, skontaktuj się z nami, ponieważ współpracujemy z wiodącymi uniwersytetami w Wielkiej Brytanii.

Nasze szkolenie:

Obecnie oferujemy program Executive MBA w Ajman, Dubaju, Sharjah i Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Chcemy, aby nasze przyszłe pokolenia opanowały swoje umiejętności i stawały przed konkurencyjnym światem, jednocześnie skutecznie radząc sobie z każdym wyzwaniem. Jedną z głównych korzyści, jakie otrzymasz z naszego programu, będzie nauczenie się umiejętności, które pomogą pracodawcy spojrzeć na ciebie i na pewno zyskają uwagę wszystkich. Z pewnością zostaniesz uznany za o wiele lepszego lidera z lepszymi umiejętnościami w porównaniu do innych. Nasze szkolenie zostało zaprojektowane w taki sposób, abyś opanował umiejętności, które pomogą Ci wyróżnić się na tle innych.

Korzyści z Executive MBA:

Posiadając dyplom Executive MBA, możesz wzmocnić swoją pozycję od bycia liderem zespołu, do kogoś, kto może brać udział w myśleniu strategicznym, podejmować inicjatywy w firmie i zostać kluczowym pracownikiem firmy. Zapewniamy, że ten stopień utoruje drogę do ogromnej zmiany roli w świecie korporacji.

Wniosek:

Tak więc bardziej dojrzałym sposobem oceny Twojej wartości dla firmy byłoby ukończenie programu Executive MBA i nagradzanie Twojej firmy lepszą wiedzą i perspektywą. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami już dziś!

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja October 9, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
10 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019