Doładuj International MBA

Cromwell UK International Education

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doładuj International MBA

Cromwell UK International Education

TOP UP INTERNATIONAL MBA

International MBA Buckinghamshire New University jest stopniem magistra dla osób posiadających licencjat i podyplomowe dyplomu i chcących uzyskać mistrzostwo w dziedzinie Business Administration na globalnym rynku. Studenci opracują umiejętności wysokiego rzędu w zakresie analizy i krytycznej oceny; umiejętność analizowania informacji i rozwiązywania złożonych problemów; myśleć rygorystycznie i niezależnie, i stosować te umiejętności w wybranej sferze zawodowej przedsiębiorstwa.

Treść kursu / opis

Poziom 7 Dyplom w zarządzaniu strategicznym i przywództwie (8 jednostek) (120 kredytów)

 • Rozwój jako strategiczny menedżer
 • Wiodący strategiczny projekt zarządzania
 • Finanse dla menedżerów
 • Marketing strategiczny
 • Kierunek strategiczny
 • Planowanie strategiczne
 • Zarządzaj zespołem, aby wspierać strategię
 • Zarządzanie informacją i podejmowanie strategicznych decyzji

Międzynarodowe MBA przyznane przez nowy uniwersytet Buckinghamshire w Wielkiej Brytanii (3 jednostki) (60 kredytów)

 • CW1 - Propozycja badawcza
 • CW2 - Metody badawcze
 • CW3 - Projekt IMBA

EXECUTIVE MBA W 10 MIESIĘCY

Executive MBA:

Executive MBA to 10-miesięczny program oferowany przez Cromwell UK. Czy dążysz do wspaniałej kariery z wyjątkowymi możliwościami w przyszłości? Jeśli tak, Cromwell UK Executive MBA oferuje nieocenione lekcje w zarządzaniu. Uprawnienie do Executive MBA to minimum 5 lat doświadczenia zawodowego. To świetna okazja, aby zdobyć umiejętności biznesowe i przywódcze i przygotować się na wspaniałą przyszłość. W przeciwieństwie do studiów MBA w pełnym wymiarze czasu, gdzie można znaleźć młodszych i niedoświadczonych studentów, program Executive MBA jest specjalnie zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy mają minimum 5 lat doświadczenia zawodowego. Jeśli więc chcesz rozwinąć swoją wiedzę na temat zarządzania i pogłębić swoją wiedzę o biznesie, skontaktuj się z nami, ponieważ współpracujemy z wiodącymi uniwersytetami w Wielkiej Brytanii.

Nasze szkolenie:

Obecnie oferujemy program Executive MBA w Ajman, Dubaju, Sharjah i Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Chcemy, aby nasze przyszłe pokolenia opanowały swoje umiejętności i stawały przed konkurencyjnym światem, jednocześnie skutecznie radząc sobie z każdym wyzwaniem. Jedną z głównych korzyści, jakie otrzymasz z naszego programu, będzie nauczenie się umiejętności, które pomogą pracodawcy spojrzeć na ciebie i na pewno zyskają uwagę wszystkich. Z pewnością zostaniesz uznany za o wiele lepszego lidera z lepszymi umiejętnościami w porównaniu do innych. Nasze szkolenie zostało zaprojektowane w taki sposób, abyś opanował umiejętności, które pomogą Ci wyróżnić się na tle innych.

Korzyści z Executive MBA:

Posiadając dyplom Executive MBA, możesz wzmocnić swoją pozycję od bycia liderem zespołu, do kogoś, kto może brać udział w myśleniu strategicznym, podejmować inicjatywy w firmie i zostać kluczowym pracownikiem firmy. Zapewniamy, że ten stopień utoruje drogę do ogromnej zmiany roli w świecie korporacji.

Wniosek:

Tak więc bardziej dojrzałym sposobem oceny Twojej wartości dla firmy byłoby ukończenie programu Executive MBA i nagradzanie Twojej firmy lepszą wiedzą i perspektywą. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami już dziś!

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja October 9, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
10 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Ajman, Ajman
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Ajman, Ajman
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą